Technomorous

Epizodka s Pebble

Sdílet: Twitter - Facebook

Než se vrátím k procházení předmětů z kouzelné skříňky, mám tu ještě jednu epizodku s mými červenými, plastovými, pro většinu populace ohyzdnými hodinkami Pebble.

V sobotu dopoledne jsem si při krátkém pokecu s Ondrou nadhodil, že všem okolo už na plasťácích odešel displej a dostali nový kus, zatím co mně pořád vše funguje, jen škrábance od používání stále přibývají. Ani ne za dvanáct hodin od tohoto prohlášeni jsem na displeji objevil shluk vadných pixelů. Hodinky jsem totiž vybí používáním kompasu do úplné nuly (mimochdem kompas je vybije z 80 % na nulu za čtyři hodiny, normálně bez aktivního Bluetooth vydrží měsíc a s ním deset dní) a poté co se vypnuly, zůstal právě tenhle pixelový konvolut v levém spodním rohu černý.

Nepomohlo nabití, zapnutí, vypnutí, další zapnutí ba ani několikanásobný factory reset, další dva dny tam pixely byly, stále černé, rušivé. Postupoval jsem tedy podle návodu na webu, vše nafotil a poslal na support. Druhý den jsem dostal odpověď, že mám nové hodinky na cestě a staré mám v předplacené obálce poslat po kurýrovi zpět. A hádejte co?

Ano, špatné pixely téhož dne zmizely, aniž bych cokoliv dál dělal. Odpovědel jsem tedy na tech support, že nejsem žádný unterwasserman a že popsaná závada mirakulózně zmizela. Support moje jednání ocenil a potvrdil nové hodinky s tím, že staré si stejně rádi rozpitvají. Tak tedy po dvou letech a čtyřech měsících budu mít plasťáky nové, snad vydrží alespoň stejně dlouho.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem stroj
Text komentáře

1. nula (5. srpna 2016, 10:45)
Potvory to jsou: obraz se mi rozsypával pravidelně (od update systému na 3.x) Tak jsem si nakonec objednal jako náhražku nové Pebble 2 (tedy zase černobílý model). No a od té doby se těm starým obraz ještě nerozsypal...


TOPlist