Technomorous

Předposlední epizoda s Pebble

Sdílet: Twitter - Facebook

Píšu článek na blog. Je to normální článek, pravda sice na takové filosoficko-technomorousovské téma, takže by se spíš hodil sem, ale je delší a myslím, že si umístění na blogu zaslouží. A v souvislosti s tím jsem si vzpomněl, že jsem nějak úplně přestal používat Pebble.

Od posledního příspěvku na toto téma jsem prošel ještě jedním kolečkem výměny, protože Pebble Time, které jsem dostal za of výroby nefungující Pebble Classic, které jsem dostal za mé odcházející Pebble Classic, jsem ještě jednou vyměnil a sice opět za nové Pebble Time - ty první měly vadu vrchní krycí vrstvy displeje.

Poslední kus, který mi kurýr dovezl na začátku září, jsem ještě ani nevybalil. A zrovna teď se ptám sám sebe, zda to má smysl - obyčejné čínské hodinky za pět dolarů pořízené v roce 2009 svoji úlohu také plní a originálně zabalené Pebble Time by se daly ještě prodat. Řešení tohoto dilematu bude asi poslední epizodou s Pebble, jejíhož sepsání se kdy dopustím.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

1. nula (1. listopadu 2016, 7:30)
A vlastně jak řešíš notifikace z telefonu v tichém režimu?

2. Logout (1. listopadu 2016, 8:52)
Vůbec nijak. A kupodivu žiju i tak už dva měsíce, aniž by mi něco zásadního chybělo. Proto mám dilema, zda vůbec znovu začínat.

3. nula (1. listopadu 2016, 19:43)
Chápu. Primárně používám Pebble off-line, kalendář (Timeline) synchronizuji jednou za čas a to stačí.
Ale můj telefon má notifikační diodu, takže hodinky k tomuto prakticky nepoužúvám (vyjma pár situací, kdy čekám nějakou zprávu a nemůžu mít mobil v ruce).


TOPlist