Technomorous

Sluchadla

Sdílet: Twitter - Facebook

Je opět nejvyšší čas být jednou pozitivní a něco pochválit. Je to aktuálně pět let, co používám sluchátka do uší Philips SHE6000/10 a tímto jim uděluji pochvalu!

Po pěti letech oceňuju stále naprosto bezchybně měkký kabel s velmi tenkým konektorem 3.5mm jacku na konci (možná ještě o chlup tenčí než dělá Apple), dostatek původně obsažených náhradních gumiček (čtyři velikosti, pohodlně do ucha nacpu tři z nich), pouzdro stále drží tvar i barvu a sluchátka hrají stejně jako první den.

Nemám naprosto hudební sluch, každé ucho mám jinak veliké, je dokonce i dost možné, že každé jinak slyší, takže mé hodnocení zvukového projevu nemá smysl. Na první pokus o koupi sluchátek do pěti set korun to ale nedopadlo špatně a všechnu tu kolotočárnu, kterou já poslouchám, hrají skvěle. Sehnat už se nedají, takže vám je nemohu ani doporučit, jen se prostě chlubím, jak jsem dobře koupil a že jsem s tím zatraceně spokojený.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

1. nula (7. února 2017, 22:30)
Asi budu vypadat jako oportunista, ale výhradně a za všech situací, preferuji sluchátka od Apple. Nejlépe stará od prvních iPodů (bohužel mám už poslední) nebo následná, s "aerodynamickým tvarem", ale hlavně bez mikrofonu (ta mají jiný konektor a třeba Zaurům nedělají dobře). Je to jedna z mála věcí od uvedené firmy, která mi bez výhrad vyhovuje. Asi proto je u nových iPhonů zrušili ;-)

2. Logout (7. února 2017, 23:47)
Ty úplně původní od iPodu mi vyhovovaly tvarem, dál už jsem vždy používal jen špunty dovnitř ucha.

TOPlist