Technomorous

Digitálky

Sdílet: Twitter - Facebook

Hodinky jsem si sice nedávno vybral, ke koupi jsem se ale zatím nedostal, takže jsem ještě své staré Tissotky vzal na dovolenou s sebou. Včera cestou domů jsem ale zjistil, že jsem je nechal ležet na stole.

Casio AE1000W

Než se dostanu k tomu si Seiko SRP513 opravdu pořídit, asi bych se bez prázdné ruky zbláznil, takže jsem vytáhl při nejbližší čurací pauze z kapsy mobil, pustil nejmenovanou bazarovou aplikaci a zjistil, že pár kilometrů ode mě někdo nabízí za tři sta právě tyhle digitálky. Cenu jsem ještě ukecal o padesátku pro dobrý pocit ze smlouvání, večer přeleštil sklíčko zubní pastou s jedlou sodou - původní majitel asi hodinkama hladil skálu, většina toho naštěstí zmizela - a noc trávily ve sklenici s aviváží - zaručená metoda, jak cokoliv vodotěsného trvale zbavit cigaretového zápachu.

Zatím to vypadá, že mám k budoucím pětkám druhé hodinky do míst, kam bych automaty brát nechtěl.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem člověk
Text komentáře

1. nula (16. května 2017, 9:34)
Ke mě zase včera dorazila baterka do hodinek Fossil Wrist PDA ;-)

Takže mám taky skoro nové hodinky... nejsou sice vodotěsné a nemají kompas, ale zase na nich běží Palm OS. Jinak na denní popužití pořád používám plastové Pebble.

2. TheMrKocour (17. května 2017, 6:06)
Už přes 4 roky mám úplně stejné. Vydrží vše, žádné jiné mi tak dlouho nevydržely.

3. Logout (17. května 2017, 8:38)
[2] Jen mi vadí, že pípnutí v celou hodinu jde pouze vypnout/zapnout. Kdyby šlo nastavit že od 22 do 6 třeba pípat nemá a přes den ano, bylo by to užitečné. Jinak spokojenost, za ty peníze maximální.

4. Logout (17. května 2017, 8:39)
[1] Wrist PDA ti závidím, viděl jsem ho naživo někdy před dvanácti lety a tenkrát se mi moc líbilo.

5. nula (17. května 2017, 9:24)
[4] Opravdu nejsou špatné, prakticky plnohodnotný Palm na ruce, co si uložím/vytvořím (poznámky - fakt na tom jde psát, což jsem ani nečekal, úkoly), to přes IR taky dostanu do "velkého" Palmu, do Zaura a tak...

Jen ta výdrž baterky je (oproti tomu, co jsem zvyklý) příšená. Nevím, zda je chyby v levné čínské baterce nebo někde jinde.

Bohužel se ukazuje, že je nedovedu opravit - upadlo mi tlačítko "Back" (což je průšvih, bez něj se nedostanu zpět z aplikací a nemohu mei nimi přepínat) - a opravdu nemám odvahu to v téhle miniaturní velikosti pájet :-(

6. Nox (17. května 2017, 14:55)
5. Pripojuji se k zavisti na Wrist, to je neco, co jsem vzdycky chtel vyzkouset. Tim Zaurem myslis Sharp Zaurus? Jestli jo, tak to je pro me dalsi legenda, s niz jsem nemel tu cest. Trojici by uz doplnilo jen vecko Sony Clie.

7. nula (19. května 2017, 22:59)
[5] Jojo, Sharp Zaurus, SL-C3200. Má to svoje mouchy, ale není to špatné - taková malá linuxová pracovní stanice na cesty.

I když na "kapesní počítač" už je přeece jen dost velký (tlustý) a těžký.

8. F6 (29. května 2017, 19:07)
Mě se nelíbí. Digitálky mají být hranaté.

TOPlist