Technomorous

Konec mobilního internetu zdarma

Sdílet: Twitter - Facebook

Tak už mi také přišla SMS, oznamující nové všeobecné obchodní podmínky u předplacenky mobil.cz. Už mi to postupně psali všichni mí známí, kteří ji také mají, tak nějak jsem doufal, že se na mě zapomene, ale nezapomnělo, škoda.

Nové podmínky, které vejdou v platnost 11. června, totiž ruší pomalý mobilní internet zdarma - pravděpodobně jediný důvod, proč kartu tohoto mobilního operátora vlastnit. Ono totiž mít 16 až 32 kbps jen za jedno dobití kreditu ročně je bezkonkurenčně skvělá nabídka. Ta rychlost sice zdánlivě stojí za houby, ale na spoustu věcí stačí a za tu cenu vám nikdo jiný nedá ani to.

A teď už to tedy nenabídne vůbec nikdo. To budu muset veškerou komunikaci na cestách prohánět přes FUP na služebním telefonu. Snad bude stačit.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

1. M. Rkev (18. května 2017, 9:45)
Nojo, operátor si řekl, že už je nejvyšší čas zbavit se nevýdělečných zákazníků. Je to ale dost razantní řez. A to jsem si SIMku od mobil.cz pořídil teprve nedávno. Naštěstí právě jen na takové to nouzové datování.

2. ondrejtoral (18. května 2017, 9:58)
To jsou nedobré zprávy, skorát jsem se chystal pořídit si další...díky, ušetřil jsi mi peníze.

3. Nox (18. května 2017, 14:46)
Smutne. Kdyz chce dneska clovek data, temer se to neobejde bez smluv, pausalu, balicku, dokupovani, atd. Osobne bych klidne vratil dobu, kdy se platilo jen a pouze za realne prenesena data, to bych si je klidne zase poridil.


TOPlist