Technomorous

Likvidace Spectristů s.r.o.

Sdílet: Twitter - Facebook

Je to takový světa běh. Lidé se mění, mění se i jejich zájmy a tu a tam se stane, že někdo skončí se ZX Spectrem. Pochopitelně se to masově dělo nejvíce tak před třiceti lety a dodnes nás zůstalo jen pár, jenže o to je to horší. Všichni se mezi sebou známe a když se někdo, koho jsme sice za posledních deset let viděli dvakrát, ale pořád ho máme v živé paměti, rozhodne s tím definitivně praštit, tak to zamrzí. Ze všeho nejvíc je to totiž připomínka faktu, že mládí je pryč a lepší to už nikdy nebude.

A tak se do dvou týdnů sešel konec Sinclair Klubu Plzeň, Tritolovo předání veškerého hardware a dnes nám napsal Shrek, že si pro svůj hardware do SKP už také nepřijde a máme si ho rozebrat. Stal jsem se tak majitelem Sinclair ZX Spectrum 128+ a MB-02+ (zbytek si vzal Sillicon), ale rozhodně mi to náladu vylepšilo jen mírně. Likvidovat Spectristy není zábava.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem člověk
Text komentáře

1. Shrek (28. května 2017, 10:58)
Tak já opravdu nemám kam HW dát... skončilo by to ve sklepě. Už takhle mám Počítac v ložnici... jediné volné místo které mne napadá, je záchod, nebo koupelna :) ale tam by to jaksi nebylo ono ;)

U tebe se aspon speccy občas zapne, MBčko si zambčkuje ;)

2. sweet (29. května 2017, 12:58)
Shrek uz tedy neni MB maniax?

3. Logout (29. května 2017, 13:16)
Ano, dá se říct, že od soboty už MB Maniax neexistují.

4. Shrek (31. května 2017, 7:54)
Nedávno jsem se domlouvam s učitelem, že budu dělat zápočtovou práci z programování v Assembleru procesoru Z80 :) tak zase tak špatné to se mnou není ;)

TOPlist