Technomorous

Bongusta! naostro

Sdílet: Twitter | Facebook | Google+

Rozeslal jsem link na phlogový agregátor Bongusta! autorům všech agregovaných gopherových deníčků a v odpovědích jsem dostal pěknou řádku dalších odkazů k zařazení do seznamu.

Zároveň jsem dostal ujištění hned od několika z nich, že agregátor zařadí do svých gopherových menu, protože taková věc tu dosud chyběla. Statistiky počtu přístupů za posledních několik dní napovídají, že už tak učinili - z jednotek přístupů za den jsou desítky a to na dvacet let mrtvý protokol není až tak špatné.

Jsem populární v nepopulární, skoro vyhynulé internetové službě, jupí!


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

1. Peter Kotrčka (3. srpna 2017, 18:28)
Je nejaká možnosť ako na PC bez prístupu k admin právam (Win) mať prístup na gopher? je tam Firefox a mal som také rozšírenie ale než som ho prvý krát vyskúšal tak píše čosi o elektrolýze a že teda nie.

2. Logout (3. srpna 2017, 20:40)
[1] Bohužel v aktuálním Firefoxu už nelze OverbiteFF (rozšíření od Camerona Kaisera pro přidání protokolu Gopher zpět do FF, odkud byl s verzí 4 odstraněn) použít, protože Mozilla zakázala binární doplňky a v podstatě celou dosavadní doplňkovou technologii nahradila doplňky z Chrome. Jediná možnost pro Windows bez admin práv je web-gopher proxy, například http://gopher.floodgap.com/gopher/gw nebo přejít třeba na Pale Moon.

3. Wotnau (6. srpna 2017, 23:19)
Je zajímavé, podle čeho si vnitřně filtrujeme lidi. Použitím slova "jupí" jsi mi udělal radost ne proto, že by to bylo moje extra oblíbené slovo, ale protože ho občas kouzelně používá jiný můj oblíbený člověk, konkrétně Fandal. Takže mi dělá radost, že dva mé kamarády spojuje "jupí". Jako by v tom bylo nějaké duchovno. ("Důůůchovnóóó, modlitby, óóóbřady na přááánííí!")


TOPlist