Technomorous

Čas k návratu na gopher

Sdílet: Twitter | Facebook | Google+

Agregátor Bongusta! je nápad už přes rok starý (dokonce jsem ho měl nespecificky zmíněný před rokem a půl v plánu věcí, které chci stihnout v roce 2016) a tenkrát jsem ho začal psát, abych těch pár jednotlivců píšících pravidelně něco na své phlogy motivoval k ještě častějšímu publikování, propojil je a přispěl trochu k oživení gopheru, který po několika živějších letech začal zase upadat.

Paradoxně jsem to ale byl já, kdo přestal s psaním gopherového deníčku a když jsem se zas po půl roce rozkoukal, zjistil jsem že ze dvou-tří aktivních jedinců je jich nakonec dvě desítky. Do Bongusty jsem zařadil devatenáct autorů, kteří během posledního měsíce publikovali alespoň několik článků a nejsou to podle historie nováčci, u nichž se dá očekávat, že s tím zas brzy praští. Dvacátý agregovaný jsem já a já jediný jsem tam letos zatím nenapsal ani čárku. Je nejvyšší čas zase začít, už rozhodně nebudu nejaktivnější jako v letech 2014/5, ale to je jedině dobře - to znamená, že to tam už celkem žije.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

1. Peter Kotrčka (6. srpna 2017, 21:19)
Tak už to mám aj ja v práci. Bez admin práv sa dá nainštalovať Seamonkey a na tom plugin pre gopher funguje OK. Hurá :-D Práve si čítam o radostiach s používaním SGI a Irixu.


TOPlist