Technomorous

KapliCon

Sdílet: Twitter - Facebook

V pátek začíná KapliCon 2017. Letos je po letech opět v Kaplici, mezitím byl v Praze, Plzni a Blatě, protože od roku 2012 nebyly podmínky v původním místě konání akce příznivé. Jenže letos to nejde ani v Praze (do Doupěte už těžko umístit špendlík, natož osm lidí), ani v Plzni (Sinclair Klub skončil) a v Blatě už na to nebude asi úplně vhodné počasí. PRoto jsem se v polovině července rozhodl, že to letos bude tam, co kdysi a je (prostě to zařídíme!).

KapliCon je první spectristický sraz, na který jsem kdy chtěl (léto 2001) jet. Tehdy mi v tom zabránila kombinace letní brigády, práce na střeše na chalupě v Blatě a echt hnusného počasí, takže nakonec jsem poprvé mezi spectristy vyrazil až v prosinci do Zlína. Nicméně ve Zlíně už před pěti lety nic pět let nebylo, proto jsem se rozhodl kromě mého vlastního JHConu udržet ještě i ten kaplický, byť každý rok někde v exilu.

Je to totiž poslední pravá a původní spectristická slezina z 20. století (první v roce 2000, takže to stihli těsně, ale stihli) a já jako člověk oblibující si věci s tradicí prostě nemohu jinak, než KapliCon mít rád a těšit se na něj. Balím proto ZX Evolution, monitor, notebook, kabely, adaptéry a celou noc nebudu moct dospat. Jako v roce 2001.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře


TOPlist