Technomorous

1. zpráva o stavu gamesení

Sdílet: Twitter - Facebook

Rozhodl jsem se, že to na vás vždy jednou za čtrnáct dnů vybalím: co hraju, na čem to hraju a jak mě to baví. Hleďte, první report o mém zcela jistě bohulibém záměru, procvičit si v letošním roce mozek počítačovými hrami!

Herní zařízení pro leden: Lumia 630. A jelikož je to zastaralý telefon, se zastaralým systémem, hraju zastaralé hry, které tam v aplikačním obchodě nacházím.

Flow

Flow

Flow (Poke překřtil na žužle a dneska jsem se musel dívat na popisku ikony, jak se to vlastně doopravdy jmenuje, díky pěkně!) jsem hrál už někdy kolem roku 2011 na iPodu Touch a variantu Free jsem dohrál kompletně celou. Od té doby vyšly další minimálně dvě pokračování, z nichž jedno je na Windows Phone dostupné a nechávám si jej na březen. V lednu budu rád, když zvládnu těch několik set levelů v prvním dílu, zatím jich mám za sebou 128 a začíná přituhovat. Hra mě ale baví stejně či možná více než před lety a těším se, kam to autoři v dalších dílech posunuli.

Angry Birds: Space

Angry Birds: Space

Původní Angry Birds jsem hrál a dohrál ve stejné době jako Flow. K těm jsem se ale vracet nechtěl, takže jsem nainstaloval jedno z pokračování. Není to špatné, ale nemyslím, že se budu nějak zásadně snažit za každou cenu dojít až do konce. Na začátku února prostě hru odložím či smažu, vlastně mě ani tak nějak nenapadá, proč tohle byl takový hit.

Toť zatím za první dva lednové týdny vše.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem člověk
Text komentáře

1. dex (14. ledna 2018, 12:14)
Žužle by byly hezké na Spectru, al enemáme tolik barev. Museli bychom navrhnout nové levely jen se sedmi.

TOPlist