Technomorous

Poschwarzkopfsku

Sdílet: Twitter - Facebook

Generál Herbert Norman Schwarzkopf Jr. proslul kromě příkladné služby v armádě Spojených států mj. i tím, že během první války v Zálivu nosil hodinky na levé i pravé ruce. Když se zrovna snažíte vypráskat Saddáma z Kuvajtu, nemáte čas luštit dvě pásma na nějakém GMT modelu a tak je jednodušší ke svým Rolexkám pořídít slušivé Seiko SKX009 a dvě časová pásma řešit dvěma nástroji.

Nemám ani Rolexky, ani SKX009. V nedávných volbách jsem si ale vsadil na vítěze s kurzem 2.2 a bohužel vyhrál. Řekl jsem si tedy, že z negativna udělám pozitivno a jelikož se letos chystám opět trochu více chodit, protože nelze jen celé dny sedět v kanceláři, tak jsem si za výhru pořídil jeden z těch nesmyslů, které umí ukázat jak dobře spíte, kolik toho během dne ujdete, občas změří tep, abyste věděli zda vás z toho všeho jebne hned či až pozítří a ještě decentně vibrací upozorní, že vám manželka píše, abyste koupili dvě kila jablek a toaletní papír.

Mojí jedinou podmínkou byla absence displeje, protože čas mi má ukazovat věc s ručičkama umístěná na levé ruce, cenou jsem se zbytečně nelimitoval, protože vše výše uvedené umí zařízení od dvou set do dvou tisíc. Šťastnou shodou okolností se podařilo pořídit Xiaomi MiBand 1s za cenu blízko dolní hranice intervalu a ještě hezky nový, s plnou zárukou. Doufám, že o víkendu bude alespoň trochu počasí, abych to počítání kroků prověřil, samozřejmě poschwarzkopfsku - vlevo hodinky, vpravo MiBand.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

1. Tritol (2. února 2018, 21:14)
Tak bacha :)
https://www.zive.cz/clanky/americka-armada-ma-prusvih-vojaci-s-fitness-naramky-odhalili-pozice-tajnych-zakladen/sc-3-a-191573/default.aspx

2. nula (3. února 2018, 0:08)
Zajímavý přístup, tato kombinace.

Ale nedovedu si vůbec představit, že bych měl na ruce cokoli, i takto malou věc, i v noci...

3. Logout (4. února 2018, 0:10)
[1] Jo, četl jsem to, ještě než jsem si MiBand koupil. Nicméně to mi nehrozí, nemá to GPS, jen to měří kroky, což zrovna ty víš víc než dobře :-)

[2] Já normálně spím s hodinkama a je jedno jestli s těma mamutíma digitálkama od Casia nebo s některýma mechanickýma. Jsem na to roky zvyklý, naposledy jsem sundaval čínské Sinobi, které nebyly vodotěsné - od Pebble (tj. jaro 2014) mám hodinky na ruce 24/7.

4. Tritol (4. února 2018, 5:51)
[3] To máš sice pravdu, ale telefon je potenciálně "chytřejší" než ty a proto jakmile dáš v aplikaci Mi bandu sledovat aktivitu, samozřejmě jí bude sledovat včetně polohy z telefonu...
Právě že to vím, pár záznamů trasy jsem tak vyrobil, ať se Číňani podívají ;-)

TOPlist