Technomorous

Tři roky

Sdílet: Twitter - Facebook

Ano, je to dnes tři roky, co se ze mě stal víceméně každodenní Technomorous. Byly pauzy, byly prázdné smutné dny, ale duch žije dál - snažím se každý den a jak to tak vypadá, snažit se ještě minimálně další rok pokusím.

A teď přichází vaše část. Rozhodl jsem se, že tu každý rok prvního března uspořádám menší crowdfunding. Už to tu párkrát bylo ad hoc, pojďme z toho udělat tradici. Čtete to tu? Chcete to tu číst dále? Pošlete pár korun mým směrem. Níže najdete dvě možnosti, jak to udělat.

Co podpoříte?

  • Tvorbu online plátku, který právě čtete. S předem oznámenými výjimkami každý den jeden článek až do 28. února 2019, včetně.
  • Moji motivaci dodělat do uživatelského rozhraní tohoto online plátku funkcionalitu, kterou mám v To-Do listu už skoro rok (RSS na komentáře je úplně na prvním místě seznamu).

  • Provoz virtuálního serveru, na němž tento online plátek běží. Servery nerostou na třešni, tam rostou třešně a i když jsou servery dnes levné, pořád za ně utratím ročně více, než za ty třešně. Nehostuju jen tento online plátek, ale i několik veskrze kvalitních blogů, jako je ten Dexův či Factorův. Vzal jsem je pod svá křídla, Factor6 si všechno adminuje sám a je pro mě jen jedním folderem na disku a jednou položkou v databázi, Dexovi dělám i admina, aktualizátora a zálohovače. Stejné virtuální železo okupují i agregátory Spectristi, PowerPC World
  • nebo soutěž Kopce.
  • Domény nejen pro tento plátek.

QR

Pt. dárce upozorňuji, že PayPal si strhává poměrně velkou částku jako poplatek, složenou z fixní a procentuální části. Ze stokoruny tak ke mně dorazí ani ne devadesát korun, atp. pro jiné sumy. QR platbu provedete mobilní aplikací vaší banky, běžnou čtečkou dvourozměrných kódů z ní zjistíte číslo účtu a pak můžete platit způsobem dle libovůle.

Aby to bylo zajímavější, tak čtenáři, který pošle největší částku nabízím volnou indickou variaci na téma "jak by mohly vypadat švýcarské hodinky značky Roamer", bude-li mít celková částka v korunách čtyři cifry, pak vítězi nabídnu namísto prvního, druhé a lepší indické umělecké dílo, tentokrát "funkční portrét hodinek značky Citizen v životní velikosti".

Oferta

Prozatím nepřestanu dělat nic z výše uvedeného seznamu ani když nedorazí nic, ale dorazí-li něco, budu to vše dělat pochopitelně mnohem radostněji!


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

1. Nox (1. března 2018, 18:18)
Obycejne cislo uctu by nebylo? Nejsem schopen platit PayPalem ani QR kodem.

2. Marty (1. března 2018, 20:26)
To je pokušení!

3. Logout (1. března 2018, 20:55)
[1] Máš to v mailu, sice to lze vyčíst i z toho QR kódu, ale úplně veřejně jsem číslo dávat nechtěl.

4. Nox (2. března 2018, 14:36)
[3] Diky, uz jsem poslal. Chapu, ja jen ze zadnou ctecku QR kodu nepouzivam, tak bych musel hledat a zkouset.

TOPlist