Technomorous

Chystá se Víceboj 2018

Sdílet: Twitter - Facebook

Při dělání pořádku v datech z PowerMacu G5 jsem našel několik svých starých zazálohovaných a již nefunkčních webů. Mezi nimi i web vysílačkové soutěže Víceboj, kterou jsem pořádal v roce 2015. Když jsem si tak web prošel, udělal konverzi z dynamické PHP verze na čistě statický snímek a zveřejnil jej pro historické účely, řekl jsem si, že bych mohl soutěž zase letos udělat.

Máme v ČR na evropské poměry poměrně bohatý rozsah frekvencí, na nichž je možno volně vysílat bez radioamatérského či jiného oprávnění a povětšinou na nich vysílají leda jeřábníci. Po zjištění, že víkend okolo letního slunovratu je volný, jsem pravidla drobně modifikoval a bude z toho nový ročník. Zatím nejsou finální, ani dopsané, jsem otevřen námětům a připomínkám. Finalizace proběhne na konci března, pak otevřu přihlašování a začnu shánět vysílačky pro frekvence, které zatím nemám. Snad se to i letos podaří.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem člověk
Text komentáře

1. Peter Kotrčka (10. března 2018, 3:21)
Nie že by som sa k vysielačkám tak rýchlo vracal, ale škoda že je to víkend ktorý som mimo. Možno by som sa k niekomu na expedíciu pridal.


TOPlist