Technomorous

Návraty 2018

Sdílet: Twitter - Facebook

Už se cítím býti dost silný na to, abych napsal pár vět, naformátoval je a publikoval je na tomto blogu, takže tak zase po týdnu kruté cholerové pauzy začnu činit. Sepsání jakéhokoliv textu, respektive koncentrace nutná k sepsání jakéhokoliv textu, pro mě teď celý týden byly nadlidskými a nedosažitelnými schopnostmi. Kupodivu SQL a PHP mi v okamžicích působení prášků srážejících vysokou teplotu docela šly, takže kromě návratu života na tento blog zde jsou ještě i návraty další:

  • Z offline světa se vrátil do života můj starý blog. Řádně probrán, po šesti letech od konce systému bloguje.cz jsem konečně opravil všechny nefunkční obrázky a do dobré poloviny článků doplnil štítky (tagy) a srovnal v nich nefunkční odkazy. Pokud se někdy v budoucnu něco nezmění (mrk, mrk), je to aktuálně jen online archiv starého blogu, ale během posledního roku se mě na něj ptalo hned několik lidí, takže tady jej máte.
  • Ze záloh starých jako samo peklo se vrátily Dexovy staré články. Cokoliv před říjnem 2014 tam ještě před pár týdny nebylo a včil už hej. Takhle tady makáme za vybrané peníze! Dokonce jsem napsal několik mocných skriptů, které srovnaly rozhašené formátování, oddělily perexy od pokračování atd. Asi to ještě nebude úplně stoprocentní, ale zbytek už je na Dexovi - automaticky už toho víc neudělám.

To je strašná spousta starého čtení pro nové čtenáře. Směle do toho a zítra nashle!


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem stroj
Text komentáře

1. Ryba (28. března 2018, 8:54)
Nevím, čím to, ale poslední měsíc mají moje některé čtečky problém s technomorousím RSS exportem. Poslední článek, který nacucly je 5. zpráva o stavu gamesení z 28. února. RSS reader pro android si stěžuje "No RSS feed found", aplikace v nextcloudu "Feed contains invalid XML". RSS záložka ve Firefoxu feed načte. Asi je méně vybíravý. Nesáhl jsi do zdrojového kódu jako Mistr Hanuš?


TOPlist