Technomorous

Mobilní hra Brick Blast Ball

Sdílet: Twitter - Facebook

Když jsem tak půl dnešního odpoledne civěl na utilitu testující sektory prastarých harddisků a nudil se, sáhl jsem po androidím pádle a vzpomněl si, že jsem vám zatajil jednu hru, kterou jsem v březnu objevil a je snesitelně hratelná. Jmenuje se Brick Blast Ball.

014_Brick_Blast_Ball_1.png 015_Brick_Blast_Ball_2.png

Stejně jako všechny zábavné hry i tady je princip jednoduchý, hra ale o to složitější. Máte kuličku, tu kuličku pošlete do prostoru hrací plochy. Když narazí na čtverec, sníží se o jedna číslo v něm napsané, kulička se odrazí a letí dál. Když číslo ve čtverci klesne na nulu, čtverec zmizí. Když kulička spadne zpět dolů na čáru, všechny čtverce o jednu pozici klesnou, shora přibudou nové a pokud se některý z nich dostane až na dolní čáru, končíte.

Aby to bylo jednodušší, můžete sbírat další kuličky, takže jich pak najednou odpalujete více (počet označuje číslo Xxx pod čarou), ony se různě odráží a vůbec je to barevný a hejbe se to. Když čistě náhodou vymlátíte všechny čtverce na obrazovce, použije se tento level jako startovací pro příští hru po vašem nevyhnutelném konci.

Cílem hry přežít co nejvíce odpalů míčku - po pár dnech hraní jsem překročil stovku, nicméně dál jsem se už zatím neposunul. V mobilu ji ale zatím nechávám, právě pro chvíle nudy. Ač je psána v Unity Engine, v App Store ji nenajdete, pouze v androidím Google Play, nicméně pokud máte iPhone nesmutněte, podobných her je dosti i ve vašem aplikačním obchodě, stačí hledat.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem člověk
Text komentáře


TOPlist