Technomorous

Jakmile to skončilo, je konec

Sdílet: Twitter - Facebook

Pokud sem nechodíte první den, pak jistě víte, že jsem si k vloni v listopadu k narozeninám pořídil Seiko Presage SRPB67. Bylo to po dlouhém rozhodování a nedopadlo to zrovna dvakrát. Když už jsem se rozhodl ušmudlané logo SEIKO budu ignorovat, bylo mi doporučeno zkusit reklamaci. Zkusil jsem ji v českém servisu, reklamace byla uznána, tři měsíce se čekalo na nový ciferník a hned v den návratu z reklamace jsem si všiml, že ušmudlanost je i na novém ciferníku. Značně menší, viditelná, jen když ji hledáte, ale je tam. Kdybych neměl papír, který říká, že mám nový ciferník, řekl bych, že logo jen někdo přeleštil a zas vrátil i s ciferníkem zpět.

Prošel jsem si snad všechny existující obrázky, které Google vydal a k tomu i několik HD videí na YouTube a stejné šmouhy jsem našel i na kusech jiných lidí. Zjevně tam nejsou vždy, když pominu oficiální a jistě důkladně vybírané produktové fotky, tak prostě občas najdu kousek, který také logo čisté nemá. Starší ale skoro stejný model SRPB07 tím evidentně netrpí, zajímalo by mě, jaký přesně důvod tahle drobnost má.

Náladu mi to ale nekazí - když to nevyfotím a filtrem extra nevytáhnu, tak to vidím na první pohled asi jen já. Svoji anabázi tedy tímto zakončuji a už se těším, až mi příští týden dorazí další Seiko, tentokrát SKX007 v oranžové monster modifikaci. To víte, bude léto.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře


TOPlist