Technomorous

Quest for SATA disk

Sdílet: Twitter - Facebook

Nerad si tu z toho dělám bazar, respektive poptávkový portál, ale mám asi tak zhruba představu, co mi to sem chodí za lidi, tak otázkou nemohu nic pokazit: Neměl by někdo z přítomných za nepatrný obnos notebookový SATA disk prakticky libovolné velikosti?

Opravdu, i 40 či 80 GB se počítá, hlavně aby se otáčel, udržel data a neměl špatné sektory. Jak jistě víte, chci pro nadbytečnost prodat svůj netbook. Mám v něm aktuálně SSD, pro které jsem ale tak nějak zrovna našel využití. Nové ani za hodnotu netbooku nepořídím, takže zbavovat se ho fakt nemá smysl. Nějaký levný disk, který poslouží jen k instalaci Windows a prodeji celého stroje někomu jinému za celkovou cenu dvou pražských obědů by mi tak celkem pomohl. Vyceňte, prosím, své eventuální nabídky do komentářů či mého mailu.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

1. TheMrKocour (1. července 2018, 12:50)
Něco určitě najdu, ale předal bych to až po Šumavě.

2. Nox (1. července 2018, 21:31)
Teoreticky bych tu mel mit Seagate 120GB s nalitanyma 12 000 hodinama, ale predani by bylo asi az na Bytefestu, neb drive se asi nenatrefime.

3. Peter (2. července 2018, 7:44)
Za kolko by bol notebook bez disku?

4. Logout (3. července 2018, 14:38)
[1] Díky, po Šumavě úplně stačí.
[3] On je problém ten, že netbook s diskem i bez disku má zhruba tak stejnou hodnotu, protože ten disk mu moc cenu nepřidá. Jen bez něj to nikdo nekoupí, protože běžný uživatel si tam disk prostě vyměnit nezvládne. Aktuálně je jeden na Aukru s poloviční pamětí, Windows 7 a chybějícími klávesami za 999, podle mého to ale neprodá. U svého bych odhadl tak 1000-1100 s diskem, W10 a 2 GB RAM + adaptérem + pokud najdu s pouzdrem.


TOPlist