Technomorous

Dny s FUPem

Sdílet: Twitter - Facebook

Jsme v našem novém bytě a Internet zůstal ve starém. Tedy on je tento nový byt asi tak o šedesát let starší než ten náš starý a není narozdíl od toho starého náš, ale to jsou jen takové životní peripetie, které se jednoho dne nějak vyřeší. Ale to není to hlavní, pointou je ten Internet.

Ve starém bytě jsme ještě připojení nezrušili, nějak jsem si na to včas nevzpomněl a do objednávky internetu v bytě novém nám vstoupili Cyril, Metoděj a Jan. Než zjistíme, zda ten ethernetový kabel, který nám končí v bytě, může na druhé straně končit někde v online světě, jedeme přes mobil.

Mám párek jinak prakticky nepoužívaných SIMek od mobil.cz, které byly užitečné v době, kdy se z nich dalo zdarma vymáčknout 32 kbps. Teď už jsou dlouho k ničemu, nicméně jednou za rok tam pošlu kredit, který následně utratím za něco užitečného a čísla tak udržuju při životě. Postarší BlackBerry dělá hotspot, aktivoval jsem jednorázový balíček s 2 GB FUP a zdá se, že při rozumném omezení internetového fungování by nám to mohlo na nějakých 10 dnů vystačit. Tou dobou už budeme na dovolené a po návratu to snad půjde lépe, rychleji a bez FUPu.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem stroj
Text komentáře


TOPlist