Technomorous

Nepočítačovno

Sdílet: Twitter - Facebook

Ano, přestěhoval jsem se. Když jsem se stěhoval před třemi roky opačným směrem. Psal jsem tu o tom dobrý měsíc, ústup zpět jsem až tak nerozpitvával, možná k tomu dojde jednou na mém blogu, který krátce po tom původním přestěhování začal skomírat - vše souvisí se vším, zatím víc neřeknu.

Každopádně jsem zjistil, že mi už sedmý den stačí baterie v HP 840 G1, tak málo mám na počítač čas.

Vynosil jsem do třetího patra (čtvrtého nadzemního podlaží) bez výtahu osm Dusterů plných věcí, je to celkem kolem padesáti výstupů, nepočítaje v to výnos ikeáckého nábytku v placatých krabicích. Zabydlujeme se, tak jak jen má smysl se zabydlovat v bytě pronajatém na dva roky. Je to objektivně vzato kvartýr pětašedesát let starý, tipuju že minimálně z části v původním stavu, už zažil i lepší časy, na druhou stranu světlý, suchý, na místě, které velmi dobře známe.

Nicméně změny v životě zvládám špatně a to dokonce i změny, které jsem si sám vymyslel a mají být k lepšímu. Řekl bych, že v jistém ohledu to zvládám hůř, než Fík - tomu to buď ještě nedošlo, nebo mu stačí, že tu má mámu, tátu, svůj oblíbený IKEA katalog a tři hřiště s houpačkama.

Nechci tu z toho dělat fejsbuk a upouštět své srdeční tekutiny. Jen chci, abyste pochopili, proč to tu teď je takové nemastné-neslané a proč se to možná zlepší až někdy kolem poloviny prázdnin. To budu po dobolené (tohle byl původně překlep, ale líbí se mi to, protože to sedí), odpočatý, svěží, zabydlený a v očekávání druhé poloviny léta. Snad. Do té doby bude pokračovat udržovací tempo i styl, snad tam bude i nějaká ta perla mezi pískem.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

1. Julinka (8. července 2018, 21:54)
drzim palecky at se rychle zabydlite a at se vam zpatky v Praze libi 💖

2. swarm (9. července 2018, 7:12)
Tyjo, já si z nějakého důvodu doteď myslel, že jsi blog zrušil :)

3. Tomáš Vlašim (9. července 2018, 12:13)
Přeji hodně sil a jejich výtečnou obnovu při dobolené. Ať to moc nebolí a nevracíš se s nevolí. Sláva překlepům, někdy jsou opravdu inspirativní. 73!

4. Marty (10. července 2018, 23:31)
Držte se. To dáte :)


TOPlist