Technomorous

Obnova procesu úklidu Doupěte

Sdílet: Twitter - Facebook

Byl jsem dnes snad po dvou měsících v Doupěti a ten bordel, který tam mám, se kupodivu vůbec sám neuklidil. To mě přivedlo k tomu, že jsem tam vlastně poslední dva roky tak nějak drobně uklízel a doufal, že ty drobné úklidy časem zapadnou do jednoho velkého celkového uklizena. Nestalo se.

Takže jsem tam rovnou dneska pořídil dvě průhledné plastové bedny s víkem na kolečkách a prohlašuji, že do nich uklidím všechnu kabeláž, komponenty a disky. To samozřejmě nebude možné bez zásadní redukce všeho, takže zároveň vyhlašuji, že na ByteFest přivezu bednu odpadu k rozebrání. A hned pak začnou prodeje hardware, který ve sbírce nechci.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

1. dex.128 (2. srpna 2018, 17:05)
Mám stejný plán.
Chystám věci, co na podzim nabídnu dál v rámci projektu "na co jsem dva roky nesáhl, to nepotřebuju" (kde "dva roky" postupně prodlužuju na pět, sedm, třináct...).
Seznam už v zásadě mám.
je to ale těžké, jednak loučit se s některými věcmi, jiné věci zas nechci dávat dál tak, jak jsou, ale hezky zkompletovat nebo nainstalovat systém nebo ... atd. A mám i dost věcí nepočítačových.

2. Nox (2. srpna 2018, 20:32)
Snad nebudu zase za sklerotika, ale tusim ze nekde jsi psal, ze soucasti "bordelu" jsou i palmy. Klidne bych se nejakych ujmul, klidne i za rozumnou cenu, pokud ten konkretni typ jeste nemam. Akorat ja budu na BF nejdriv v sobotu dopoledne, coz uz asi bude vse pouzitelne rozebrano.


TOPlist