Technomorous

Futrály

Sdílet: Twitter - Facebook

Mám HP EliteBook 840 G1 a tablet Nexus 7 první generace a ani k jednomu nemám použitelné pouzdro. Ocitl jsem se ve futrálovém nedostatku.

Vzhledem ke stáří obou zařízení totiž není snadné v e-shopech něco konkrétního najít. Už jsem měl objednané pouzdro přímo pro Nexus, po pár dnech mi ale přišel mail s omluvou, že pouzdro měli naposledy krátce po korejské válce, jen ještě nestihli vymazat položku z katalogu.

Nebezpečně se tak blížím ke kategorii univerzální pouzdra, která je ovšem zvyčajně spíše pro zlost. Nedá se ale nic dělat, na EliteBook i Nexus jsem si zvykl natolik, že bych je rád zařadil do každodenního workflow a každodenní workflow bez futrálu bývá často dost krátké.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

1. Krtek (3. srpna 2018, 10:59)
Co je myšlený pouzdrem na ten elitebook ? Chápu správně že sháníš nějaký pouzdro na notebook ? To čtu prvně. Já nosim notesa vždycky v tašce s uchem přes rameno nebo batohu na notesa. A když ho po kolbence nosim v ruce, nemam potřebu ho nějak zapouzdřovat.

2. Honza (3. srpna 2018, 17:13)
Otázka co si má člověk představit pod pojmem pouzdro, protože sehnat obaly/pouzdra podle velikosti mi na obě zařízení nepřijde takovej problém. Spíš do čeho potom dát ty zařízení v obalech/pouzdrech.

3. Logout (4. srpna 2018, 8:59)
[1] Každý svůj notebook či tablet jsem nosil v nějakém neoprenovém pouzdře ala https://brasny-batohy-notebooky.heureka.cz/pouzdro-dicota-d31289-12_5-grey/# a je úplně jedno, kam jsem to dával pak, jestli do notebookové tašky, nebo nesl jen tak v ruce. Chovám se k železu slušně a nošení v pouzdře mezi to patří, ušetří to spoustu prachu všude a šrámů tamtéž.

[2] Klasický neoprén nebo něco podobného, viz výše. Jen hrozně nesnáším, když to nesedí přesně a někde dva cenťáky plandají a to je celý ten problém - sehnat něco přesně na Nexus a přesně na 840 G1 je trochu potíž.


TOPlist