Technomorous

Něco klepe

Sdílet: Twitter - Facebook

Duster má za sebou 17 tisíc kilometrů a něco někde začalo klepat. Není to asi nic týkajícího se pohonu, řízení či dalších podstatných věcí, jen nějaká blbinka v interiéru, ale jak přejedu výmol, klepne to. Dělá to víc když je venku peklo a teče žhavá láva (takže třeba zrovna teď), když se večer auto vychladí, tak to přestane.

Tři pasažéři slyší klepnutí každý odjinud - ve stropě, v kufru, v palubní desce. Auto je samozřejmě neustále plné různého bordelu, přísahal bych třeba, že po odstranění psacího stroje je klepání jiné a jindy. Už se těším, jak tohle budu reklamovat - nějak se ale toho zvuku zbavit musím. Když začalo na Beruši něco vrzat po pěti kilometrech od její koupě, myslel jsem, že je to moje poslední vteřina. Vrzalo to pak přes všechny pokusy o opravu celých šest let a řekl bych, že přesně vím, které mé šedivé vlasy jsou od toho zvuku. Beruše ale nestála tři sta tisíc a nebylo to zdaleka nové auto. Tady se s tím smířit nehodlám.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

1. Pavel Bureš (3. srpna 2018, 22:09)
U Sandera mi klepe třeba klíč na kola v kufru a pak pás spolujezdce, tedy jeho spona. A deset dalších věcí, na které jsem nepřišel. Zatím se to snažím ignorovat

2. Ronoath (4. srpna 2018, 9:07)
U Fiatu Tipo po 20t kilometrů mi taky sem tam něco klepe, ale vždy to zatím byl nějaký můj předmět v místě, kde mohl způsobovat rachot. To jsem ale nikdy nevyhodnotil ve chvíli, kdy jsem tam tu věc uložil.


TOPlist