Technomorous

Kůň bílý pádí vlaku vstříc

Sdílet: Twitter - Facebook

Tedy vlastně ne kůň a ne vlaku. Ale to je jedno.

Noční tmou

Poprvé jsem jel sám větší dálku, alespoň na malé české poměry: Ostrava-Praha, cca 360 kilometrů. Jezdím to zásadně vrchem, tedy přes Mohelnici, Litomyšl a Hradec Králové. S manželkou a dítětem v autě romantika večerní a noční jízdy tak nevyzní a umím si představit, že mít v autě CB vysílačku, vyzněla by ještě víc.

Nicméně, proč to píšu - do svého malého životního seznamu jsem si zařadil další jednoho krásnýho dne: Jednoho krásnýho dne, až seknu s prací v IT, půjdu na chvíli jezdit. Lhostejno zda vlakem s uhlím, nebo autem. Ale hezky sám, v noci, daleko. Jsem od nátury samotář a než jsem se začal násilím přemáhat a integrovat mezi další lidi, tak mi to vlastně vyhovovalo, jen jsem si jednoho dne prostě řekl, že nechci skončit jako mechem obrostlý divous v maringotce za městem a od té doby se vezu. Budu bedlivě sledovat předpověď počasí, ale dávám tomu krásnýmu dni rok, maximálně dva.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

1. r443 (6. srpna 2018, 17:42)
CB na silnicích je prakticky mrtvé, bohužel. Ale jinak to mám podobně :)

2. Nox (6. srpna 2018, 21:24)
Budu ti samozrejme drzet palce, ale osobne bych si tipnul, ze se pomerne rychle vratis pokorne k IT. Ale ta predstava samotarske prace se libi i me, nemuset se kazdy den otravovat do kanclu mezi lidi.

3. Logout (6. srpna 2018, 21:48)
[2] Já o tom dokonce ani nepochybuju, že se zas jednoho dne vrátím zpět (zvládnu-li odejít). Ale pokorně to nebude. Přestalo se mi chtít programovat moderní věci v moderních jazycích, takže už pár let dělám procesně-administrativní stránku IT a to taky není žádná výhra a nic moc dalšího v IT nezůstává. Takže se určitě vrátím, ale nebude to pokorně, jen z nezbytnosti.

4. dj (6. srpna 2018, 22:31)
Syndrom vyhoření? Nojo, hele zkus třeba vařit marmelády, někteří s tím vydělávají víc než korporátní IT děvky :-D.

5. Logout (6. srpna 2018, 23:10)
[4] To je právě to, není to vyhoření, baví mě to zhruba stejně jako první den :-)

TOPlist