Technomorous

ByteFest 2018 - co na něj?

Sdílet: Twitter - Facebook

Obvykle tu ByteFest propaguju tak nějak mnohem dříve, než pouhých pět dnů před jeho začátkem. Nu, letos jsem se k tomu dříve nedostal, mám toho nějak moc. Ono práce se sama neudělá, dítě se samo do bazénu nedoveze, střevní choroba se sama neprožije, Doupě neuklidí, sbírka neprobere; zdá se, že jsem zapotřebí k zbytečně mnoho věcem, ale toť život.

Pár dnů stojím tedy před rozhodnutím, co s sebou. Variant je hned několik.

  1. Nic, tedy přesněji spacák, karimatku, notebook a jinak nic. Bylo by to projednou příjemně odlehčené a třeba bych si to tam i víc užil.
  2. Vše z předchozího bodu + 15" LCD a klávesnici. Na místě bych totiž měl obdržet Speccy2010, takže až se tak stane, mohl bych si alespoň sednout k modernímu spektru.
  3. Vše z předchozího bodu + pár Palmů. Zrovna je probírám, jak zjišťuju z nikdy nevybalených krabic v Doupěti, mám tam pár pěkných kompletních kousků třeba od Handspringu. Určitě by se na to někdo rád podíval.
  4. Vše z předchozího bodu + Apple Newton. Před týdnem jsem ho po třech letech zase zapnul a pořád tu někde mám skoro 2 GB ovladačů, utilit a programů, které bych chtěl zkusit. Newton na WiFi, Newton čtoučí CF karty, Newton ... kdo ví, co vlastně tohle předčasně zabité dítě Applu umí.
  5. Vše z předchozího bodu + Macintosh LC475. Ono totiž ten software do Newtona se sám nenahraje...
. . .

A to jsem zas tam, co každoročně - u plného auta harampádí, které musí někdo zabalit, nanosit, vynosit, nanosit, vynosit a vybalit. Takže zpět k bodu jedna - to by byla krása!

Ať už se ale rozhodnu tak či onak, vy určitě přijeďte! Bude to jako každoročně bezva, bude na co koukat a s kým pokecat. Těším se na vás a jestli jsem vám něco slíbil k předvedení, tak zhruba teď je ta správná chvíle mi to v komentářích připomenout.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem člověk
Text komentáře

1. dex (7. října 2018, 18:35)
Spacák, karimatku, notebook - poskytl bych ti nocleh, ale měl jsem dojem, že už jsi pražan víc než já.
Jinak jediné, co dává smysl, je Vše z předchozího bodu + Macintosh LC475.
Ono ten software do Newtona se fakt sám nenahraje.

Jinak řešil jsem podobnou otázku, vlivem zvenčí se vyřešilo "Oric Atmos + Cumulus" a teď řeším, co dál.
Vzal bych PiDP-8, abychom trumfli Vermeulenovu prezentaci na VCFB (ve zhruba stejném čase), ale postrádám HDMI montor...

2. Nox (7. října 2018, 19:56)
Rozhodne hlasuji pro bod 3. A mohu-li pozadat, tak i Efiku a ZipIt Z2, neb patri k vecem, ktere bych rad v zivote videl nazivo.

3. max0660 (8. října 2018, 19:11)
Tak zase za bod 4. to bych taky chtěl vidět na živo. Bohužel čas je proti mě.

4. Marty (9. října 2018, 8:46)
dex: jeden HDMI monitor s sebou budu mít a nemusí běžet nonstop, takže rád zapůjčím. Případně vezmu ještě jeden navíc.

5. Logout (9. října 2018, 23:34)
Asi nakonec skončím u bodu 3 a od bodu 4 dál to vezmu za rok.

TOPlist