Technomorous

M-W-V-A

Sdílet: Twitter - Facebook

To to letí!

  1. MujWeb.cz končí
  2. Malý noční backup
  3. Klidně to vypněte!
  4. Veřejný archiv?

Podle kalendáře soudím, že už to je šest týdnů, co se tahle věc udála. Tak to je ideální čas ji dotáhnout do konce. Tak tedy: MWVA!

Stroj času je hotov, vaše DOSové hry nyní poběží rychleji, tak se usaďte pohodlně do křesla a užívejte si krasojízdu. Není zač. Víc není, co dodat.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

1. Tritol (8. listopadu 2018, 9:03)
Hm, efekt padajícího sněhu s broken image ikonou nemá chybu ;-)

2. Logout (8. listopadu 2018, 9:25)
[1] Jo, některé weby byly rozbité, už když jsem je tahal - zrovna tohle se ale dalo opravit pomocí archive.org; ne všude to půjde tak snadno. Už jen vyházet z každého htm/html souboru javascriptem posouvaný banner oznamující konec mujweb.cz bylo peklo, už dlouho jsem si nepsal parser se stavovým automatem.

3. faraon (11. listopadu 2018, 5:50)
Neprocházel jsem všechno, ale holcapek a geograf jsou forbidden. Má to vážný důvod, nebo je work on the road?

4. Logout (12. listopadu 2018, 8:19)
[3] Vysvětlení je jednoduché - na mujweb/volny to asi nemělo index a byl tam povolený directory listing. U mě povolený není, takže je z toho 403. Mám v plánu do konce roku projít ty foldery jeden po druhém a alespoň trochu srovnat, co je nefunkční (s pomocí archivu nebo restaurátorského HTML editování). V první fázi jsem byl rád, že se podařilo odstranit veškerý ten upozorňovací JS/CSS/HTML balast, který byl přidaný do každého souboru. Velikost celé zálohy klesla o 10 % a to počítám i s obrázky a binárními soubory, kdybych bral jen HTML, bylo to možná o 2/5.

TOPlist