Technomorous

Nové sazenice v palmovém háji

Sdílet: Twitter - Facebook

Počátkem října jsem sepsal stav své sbírky Palm zařízení a vyhlásil, čím bych si ji přál v budoucnu rozšířit.

Prakticky hned jsem si zajistil několik kousků, které měly ono rozšíření zajistit, leč za celé ty dva měsíce jsem se nedostal k tomu se pro již dohodnutá zařízení vydat a tak na mě (doufám) stále čekají někde na druhé straně Prahy. Dostal jsem se ale po několika měsících k návštěvě blešáku a tam na mě přírůstky takřka samy naskákaly.

Sony Clié PEG-UX50 a IBM WorkPad C3

Sony Clié PEG-UX50 a IBM Workpad C3 v ceně zhruba tří obědových stravenek, to bych jen tak někde nesehnal. Rozhodně ne na Facebooku, Aukru, eBayi nebo tak někde. WorkPad jsem zatím nezkoušel, Clié je aktuálně provizorně nadrátováno do nabíječky a jestli se ukáže tak funkční, jak na první pohled vypadá, bude to báječný stroj na postelové gopherování. Už-už jsem chtěl vyměknout a pořídit si nějaké to Gemini či GPD, protože na trhu beztak nic lepšího není a naše dítě trvá na tom, že musíme být denně přesně v 21:00 všichni v posteli, takže nějaké to klávesnicové PDA budu brzy potřebovat, nebo mi z toho jebne. Jestli však tady bude fungovat ssh, mám po starostech.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem člověk
Text komentáře

1. nula (2. prosince 2018, 16:27)
Další jedinec s UX-50... (viz RPoD phlog). No já ho snad taky budu muset v krabici najít a vytáhnout, ať si nepřipadám společensky nemožný ;-)

Nějaké staré SSH přes slaběji zabezpečené WiFi by fungovat mělo (nikdy jsem neměl potřebu to zkoušet).

Pokud nějak vyřešíš češtinu, tak dej vědět jak....

2. Nox (2. prosince 2018, 18:04)
Chce se mi brecet, kdyz vidim, jake ma nekdo stesti. Ja horko tezko za drahe penize sehnal NR70 a ty tohle. Pritom v lete jsem na blesaku byl nekolikrat a nikdy z palmu nic.
Tak se alespon budu tesit, ze si PEG-UX50 osaham na pristim Bytefestu.

3. Tritol (4. prosince 2018, 8:32)
Tak až ti to vyroste, můžeš si pustit https://youtu.be/a9zvWR14KJQ ;-)

TOPlist