Technomorous

Retrodárek

Sdílet: Twitter - Facebook

Aby toho na konci roku nebylo málo, je to ještě pravidelně doba, kdy chodím podepisovat dohodu o provedení práce s provozovatelem serveru DIIT.cz. Vždycky to celý prosinec slibuju a pak, ačkoliv to mám z kancezáře tak čtvrt hodinky, se tam dostanu buď až na začátku ledna, nebo - v tom lepším případě - těsně před Vánoci. Ani letos tomu nebylo jinak, vyšlo mi to až na poslední předdovolenkový pracovní den. Nicméně jsem nebyl ani zdaleka poslední a dostal jsem za to pěkný retrodárek.

Retrokonzolka

Vzpomínám na 90. léta, kdy tohle měl u nás na venkově každý. V Praze frčely gejmboje a plejstejšny, u nás se hrálo na tom, co se dalo pořídit v nejbližštím průchodu v hi-tek vietnamském obchodě. A tohle tam věru měli, na střídačku si to půjčovala celá rodina a trumfovali jsme si navzájem své rekordy. Už se těším pod stromeček, až si zase zahraju - tentokrát mě od tetrisu nikdo vyhánět nebude.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem stroj
Text komentáře

1. dex (23. prosince 2018, 21:21)
Copak Tetris.
Ale on nizozemský východní Ind či jiný Číňan do toho nacpal i formulky, nějakou raketku střílící meteory, raketku vyhýbající se meteorům a údajně ještě 9996 dalších her a pseudoher.

2. Nox (23. prosince 2018, 22:01)
[1] To myslis neco jako Space Invader? Ja mel jenom Tetris a formule. Njn, asi chudsi kraj.
Jinak darek hezkej, tak si rikam ze bych mel zitra vytahnout svoji ruskou chobotnici a zkusil nahrat alespon 500.


TOPlist