Technomorous

MiLoš půjde z domu

Sdílet: Twitter - Facebook

Je to už skoro rok, co byly prezidentské volby, v nichž jsem si vsadil a za výhru pořídil Xiaomi MiBand 1s. Taky už je to skoro rok, co nosím ze stejného důvodu plnovous. Toho prvního se ale zase brzy zbavím, protože po tom skoro roce jsem o něco chytřejší:

  1. Je to k ničemu. Když nemáte čas pořádně spát a denně se projít, nic na tom nezmění ani fakt, že to máte exaktně podloženo čísly.

  2. Přináší to falešný pocit, že sportujete. I když náhodou těch 10000 kroků ujdete, není to žádný sport. Od půlky října se snažím (zatím bohužel nepravidelně, počasí nepřeje) parkrát týdně běhat a dalo mi to mnohem víc, než jít denně o jednu zastávku metra více pěšky.
  3. Je to další tamagoči do domácnosti. Po půl roce klesla kapacita akumulátoru ze zhruba čtyřiceti dnů na třetinu, takže co dva týdny nabíjíte další nesmysl. A když ho nenabijete a mrsknete do šuplíku, přijdete denně o 15-20 % kapacity baterie na mobilu, jak se neustále snaží náramek najít.

Prostě se MiLoš, narozdíl od vousů, ukázal jako naprosto zbytná věc, snad ho někdo za korunu koupí.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

1. Tritol (10. ledna 2019, 9:05)
Já se od Amazfit cosi vrátil k Pebble, bo mi těsně před dovolenou praskl titěrný plastový výčnělek, co drží silikonový pásek nahrazující náramek. Přečíst si celou notifikaci a bez paznaků místo češtiny je fajn. Na sportování je nenosím, protože cena a tím pádem nemá ani cenu sledovat kroky. No a jak jsem se vyspal vím hned ráno po probuzení a nepotřebuju si o tom ještě prohlížet graf na mobilu...

Prostě jako notifikace aby člověk nemusel tahat z batohu mobil jsou tyhle věci fajn, všechno ostatní je hnědá masa pro masy.


TOPlist