Technomorous

Čtyři roky

Sdílet: Twitter - Facebook

Nechce se tomu ani věřit, ale už je to tu zase. Je to rok, co to byl rok, co to byl rok, co to byl rok. A stále se technomorousuje.

Když se tak koukám na důvody, proč jsem s tím vlastně tehdy začal, nic moc se na nich nezměnilo. Život je stále stereotypně rozdělen mezi cestu od rodiny do práce, práci, cestu z práce k rodině a rodinu. K tomu nějaký ten spánek a den je zaplněn dokonale, nikde nic nezbývá a když náhodou pár minut zbude, tak se bohužel do dalšího dne nepřevádějí. I tak se ale stále technomorousuje.

A pokud to půjde, technomorousovat se bude i nadále, čemuž můžete napomoci i vy a sice libovolně štědrým příspěvkem na činnost!


QR

Číslo účtu: 101350392/2250 (Banka Creditas)

Ctěné dárce upozorňuji, že PayPal si strhává poměrně velkou částku jako poplatek, složenou z fixní a procentuální části. Ze stokoruny tak ke mně dorazí ani ne devadesát korun, atp. pro jiné sumy. QR platba provedená pomocí mobilní aplikace vaší banky nebo prostý bankovní převod na účet, který jsem pro ten účel letos založil, mi dorazí stoprocentně celé.

Jen stručně připomenu, že příspěvek bude použit primárně na úhradu virtuálního serveru, na němž běží několik blogů (Technomorous, Logout, Dexovo, AKIOTENSHI), můj gopher, agregátory Spectristi a PowerPC World, soutěž Kopce a od loňska i archivy ZX Magazínu, Proxima magazínu a X-Magazínu a některých webů z freehostingu MujWeb/Volný. Zaplatím z něj i domény většiny z těchto projektů - s výjimkou blogu Aki, který je zde jen hostovaný, vlastně všechny.

Pokud (stejně jako v minulých letech) něco zbude, nechám to zatím ležet v bezpečí spořicího účtu a jednoho dne to buď přidám na serverhousing vlastního fyzického serveru (pokud se pro něj rozhodnu) nebo na nákup hardware, o němž bude možné něco zajímavého napsat. Máte-li nějakou preferenci, co bych s přebytkem měl udělat, napište to do zprávy pro příjemce u převodu.

Oferta

A jelikož mi zůstávají ještě jedny pseudohodinky, nabízím je tomu, kdo pošle nejvíc - jsou to ty vlevo - naprosto neautentické indické švýcary značky Roamer, s indickým mechanickým (krásně tikajícím!) ručně natahovacím strojkem, který má vzhledem k tomu, co vše je uvedeno v tomto souvětí, obstojnou přesnost. Řemen je imitace hovězí napodobeniny krokodýla a je už trochu použitý, nicméně funkční.

Tak na další rok! V adresáři posts je aktuálně 1417 souborů a limity filesystému jsou v nedohlednu...


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem stroj
Text komentáře

TOPlist