Technomorous

Crowdfunding 2019 status

Sdílet: Twitter - Facebook

Nůžky mezi bohatými a chudými se stále více rozevírají. Zadlužení největších ekonomik i jejich obyvatel dosahuje biblických proporcí. Světová ekonomika se pomalu přehřívá a nevyhnutelně se blíží další globální krize...

Dovolte mi i letos uprostřed období výběru příspěvků na provoz Technomorouse a dalších webů a služeb stručně zhodnotit dosavadní průběh:

  • Proti předchozím letům ubylo přispěvatelů o 80%, což je zajímavé, protože návštěvnost stále roste.
  • Ačkoliv ubylo přispěvatelů o 80%, penězmi vyjádřeno zatím dorazilo 80% toho, co vloni. Pryč jsou tedy hlavně stokorunoví přispěvatelé, což jen potvrzuje úvodní blábol, sestavený z náhodných zpravodajských (ne)seriózních online věšteb budoucnosti.
  • Pokud už se nic do 14. března 23:59:59 nestane, pak hodinky i letos poputují tam, kam vloni. Pomalu abych začal vymýšlet, co nabídnu za rok, více než dvě ruce na hodinky běžný člověk nemá.

Děkuji všem přispěvatelům, díky zúžení vašeho počtu mohu příští rok cílit hlavně na vás, když už si to tu tak hezky platíte...

...dosti zahořklých vtipů: děkuji všem, kdo sem chodí, čtou a tematicky vhodně komentují. Nedělám to kvůli penězům, ale kvůli vám. A minimálně do března 2020 s tím tedy dle všeho neseknu.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

1. Nox (9. března 2019, 15:59)
Jednoznacky dukaz, ze Paretovo pravidlo funguje.
Kdyz jdou na nohou nosit retizky, tak snad pujdou i hodinky.

TOPlist