Technomorous

Na dvacátý Forever

Sdílet: Twitter - Facebook

Tak se nám blíží Forever. Od roku 2002 jsem ho vynechal jen jednou, vloni, kdy jsem usoudil, že 41.2 stupně Celsia na čele už není úplně cestovní tělesná teplota a místo abych se díval na nejlepší produkty demoscény, pojídal jsem největší antibiotika ve svém životě. Letos jsem si podobnou choleru odbyl už na konci ledna a i když jsem od té doby nachlazen takřka kontinuálně, protože když přestanu já, začne Fík, po něm Lada a dál je to buď kruh nebo spirála, tak to zatím vypadá, že to letos vyjde. Tím jsem opět postaven před dilema, co si s sebou zabalit za hardware.

Když jsem si ještě myslel, že odvezu ve čtvrtek večer rodinu do Ostravy k dědovi, odskočím si do Horné Súči a v neděli se pro ně vrátím, tak jsem měl jasno: notebook postačí. Kašlající rodina ale zůstává doma, takže by se vešlo i nějaké to Spectrum, určitě alespoň Speccy 2010. Má ale cenu ho brát?

Ono by to totiž dopadlo takhle: Doma bych ho musel odpojit od monitoru, zabalit, nezapomenout zdroj, zabalit monitor, nezapomenout zdroj, nezapomenout kabely, nezapomenout klávesnici a prodlužku, na místě vybalit, nechat ohřát, zapojit, zapnout...
...pak bych si skočil na pár minut pokecat s někým ze sta lidí, kteří tam budou a najednou by byla neděle, já bych to celé zas zabalil a jel domů.

Na Foreveru se mi ještě nikdy nepovedlo u přivezeného počítače prosedět víc než pár minut. Na to je tam moc lidí, pestrý program, je na co koukat a o čem si povídat s lidmi, které jinde až tak nepotkávám. Na ByteFestu, Atariádě, KapliConu či JHConu se najde chvíle, kdy jsem se už se všemi potkal, pozdravil a můžu si sednout ke klávesnici. Tady se mi to ještě nepovedlo a to jsem tu už byl šestnáctkrát z devatenácti ročníků. A letos je ročník dvacátý, takže to asi nebudu pokoušet a pojedu přeci jen pouze s notebookem. Hlavně, že tam budu.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem stroj
Text komentáře

TOPlist