Technomorous

Zase na návštěvě

Sdílet: Twitter - Facebook

Nejezdím do Ostravy poslední dobou až tak často. Mám pocit, že naposledy jsem tam byl někdy v listopadu, pak jsme chtěli jet v lednu, ale zrušili jsme to pro nemoc; pak jsme chtěli jet v únoru, ale zrušili jsme to pro nemoc; pak jsme chtěli jet v půli března, ale ...

Tentokrát to vyšlo, nemocný nebyl nikdo, takže jsme úspěšně dorazili a já se dohodl s Jirkou, že se opět zastavím na kus řeči. Byl to o něco delší kus než minule, vrátil jsem mu Das Keyboard, udělali jsme v tomto tisíciletí pravděpodobně první Psion SSD Copy Party (jeho Series 3A nemluvilo česky, teď už mluví), vyskoušel jsem asi tak tucet jeho zajímavých počítačů, palmů a jiných zařízení, chvíli jsme si popovídali a ty tři a půl hodiny utekly jak voda.

A ještě jsem cestou k němu našel (funkční) FireWire řadič a disketovku. Na ulici v nedaleké vzdálenosti od elektrokontejneru leželo obojí volně hozené u opuštěné PC bedny. Po Porubě se totiž toulají gangy mládeže rozličného původu se šroubováky a kdykoliv se něco u kontejneru objeví, rozeberou to a vše, co může mít cenu odnesou do frcu. Sám jsem jejich nálet viděl o chvíli dříve při procházce s Fíkem. Nikdo z nich ale asi netuší, co je disketovka nebo FireWire, takže v jinak dokonale vyluxované bedně nechali jen tyto dvě komponenty. Pro technováguse naštěstí.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem člověk
Text komentáře

TOPlist