Technomorous

Dva a půl BB10 čili zrovna teď je vše opět jinak

Sdílet: Twitter - Facebook

Laskavý čtenář, již tu o něm byla řeč, mi před nedávnem daroval Blackberry Leap, Blackberry Classic a Blackberry Classic. První dva jmenované mají dokonce originální krabičky. V současném stavu tím ale seznam pozitiv končí. Ne, není to chmurné a černé, jen:

  • Leap nečte SIM kartu. První pohled do slotu neodhalil žádný zlomený pin, ale je tam vesměs houbeles vidět, takže to bude chtít rozebrat a ověřit, v nejhorším z něj bude jen sbírkový kus. Byla by to ale škoda, bez SIMky jsem si jen na WiFi nainstaloval většinu požadovaných aplikací a mohl bych ho hned od zítra používat.
  • Classic 1 je vizuálně takřka skvělý, to takřka je ovšem reprezentováno částečně odlepeným sklem displeje na pravé straně, takže tudy svítí věn podsvícení, a telefon je tam o 1mm silnější.
  • Classic 2 je vizuálně o dost více jetý, třeba mřížky reproduktoru/mikrofonu jsou pomuchlané a jeden roh je ťuknutý, displeji ale nic není.

Jak vidno, idea vložení datové SIMky z Xiaomi je od reality oddělena buď opravou Leapu nebo složením jednoho funkčního a vizuálně perfektního Classicu ze dvou. Obojí není zrovna záležitost patnácti minut, takže prozatím sice vkládám do Palmu Treo svoji offline SIM kartu, online ovšem zcela dočasně zůstává v Xiaomi, pak půjde do Xperie a pak - to se teprve uvidí.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

1. peter34 (10. dubna 2019, 14:20)
Škoda že nebývam bližšie, doma sa mi váľa jeden Classic v perfektnom stave. Aspoň by sa ocitol v dobrých rukách...

2. Logout (10. dubna 2019, 21:31)
[1] Ale tak to by se dalo řešit - http://zaslat.cz, kurýra klidně zaplatím. A měl bych dva na náhradní díly + jeden funkční :-)


TOPlist