Technomorous

Zápisky z Atariády 2019 (3)

Sdílet: Twitter - Facebook

Neděle je tady už celkem rychlá. Akce má oficiální zakončení už před polednem (proti spectristickým akcím hned dva rozdíly: 1. před obědem a 2. oficiální zakončení), pak se balí, obědvá a rozprchává domů.

Cestou na oběd Krupkajovi říkám, že je škoda, že když už mají na TT a Falconu asi nejlepší systém na domácích vícebitech, nemají ho někde popsaný pro outsidery. Každému ataristovi je jistě jasné, co je to MiNT, co v systému dělá GEM, co AES a co VDI, neatarista v tom ale bude navěky tápat, zvlášť, když od každého neexistuje jen jedna verze/implementace/distribuce. Jsem zvědav, zda mé skuhrání pronikne někam dále a někdo o tom něco napíše, rád bych si to přečetl.

A je to za mnou. Sedím ve vlaku domů, dopisuju poznámky a dospávám nedospání. Nafouklá baterie v Treu to zvládla kupodivu celé, Xiaomi jsem každý den nabíjel. Zjišťuju, že sobotní příjem SSTV z ISS nevyšel proto, že to tam nahoře měli rozladěné a zároveň byl pro kosmonauty den volna, takže to nikdo nedoladil nebyla tak prakticky šance na obyčejnou ruční stanici přijmout více, než ten bordel, kterýjsem přijal. Ale to už jsem z hlavního tématu poněkud více odbočil, tohle byl vzato kolem a kolem stoprocentně úspěšný výlet. Pár fotek z něj najdete tady.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

1. JH (17. dubna 2019, 0:11)
Zdroj LC Power, není to risk (teda pokud je v tý kastli nějakej cennej hardware, to jsem nepoznal).

2. Logout (22. dubna 2019, 7:33)
[1] Cennej hardware to rozhodně je (podle konfigurace tipuju tak v ceně desetiletý Fabie) ale asi mu to tak funguje už roky, tak se v tom nevrtá.

TOPlist