Technomorous

Prejt je spěch

Sdílet: Twitter - Facebook

Práce kvapná, málo platná. Dvakrát měř, jednou řež. Ovšem pozdě bycha honit a všechno zlé je pro něco dobré.

Zbrklá rozhodnutí jsou obvykle stupidní, i přesto je dělám dnes a denně. Občas to dopadne dobře, nezřídka je to ale propadák.

Teď už třeba vím, že jsem si v roce 2016 po zamítnutí poslední reklamace BB Z10 měl pořídit Passport, Classic nebo alespoň Q10 a zůstat věrný této platformě. Když si tak čtu svoji tehdejší argumentaci, bylo v ní hodně vzteku na to, jak mi to BB mohlo udělat a jen málo racionálna. Ten systém je po doinstalování Google Play Store použitelný i dnes, přičemž i bez něj bych ho mohl pohodlně používat minimálně dva roky a mohl si tak ušetřit zklamání z postaršího iPhone a typicky čínského Doogee. S Play Store mi dnes na telefonu nic neschází, co jsem tam nezbytně mít potřeboval, to tam mám a to ostatní je zbytné. Samozřejmě tomu tak bude jen do doby, než WhatsApp utne podporu pro Android 4.3, ale to už je život. Až se to stane, zkusím se nad dalším postupem zamyslet o něco lépe, než jsem učinil v roce 2016.

Dále už také vím, že převádět hesla do Trea 680 byla chyba. Jsou věci, u nichž není dobré být retro a nic s tím nenadělám, ač bych vážně chtěl. Po mém bezpečnostním prozření jsem se pustil do hromadného předělávání hesel na náhodně generovaná a jak už bystřejší čtenář asi tuší, přepisovat taková hesla ručně denně z Palmu kamkoliv je na palici a nedá se to dělat trvale. Nezbude proto, než celou věc vymyslet nějak jinak, ideálně tak aby byl zapojen můj běžný browser, BB Classic a KeePass. Asi to nebude problém, jen to chce se nad tím zamyslet o něco lépe, než jsem učinil před pár týdny.

No a tím se dostávám k poslednímu zbrklému jednání: Prohlásil jsem Treo 680 za hlavní telefon, protože v něm budu mít svá hesla. Teď už vím, že má hesla mít nebude, takže odteď to už hlavní telefon není. Hlavním telefonem bude Classic, protože hesla se budou muset chtě-nechtě přesunout do něj a Treo tak zůstává v pozici druhého mobilu, v němž mám soukromou SIMku. A vlastně ještě ani nevím, jestli na této pozici zůstane Treo 680 - potřebuji si vyvrátit jednu čistě soukromou konspirační teorii a budu kvůli tomu muset Treo na chvilku odložit, respektive vyměnit za jiný mobil. Musím se nad tím zamyslet. O něco lépe než obvykle.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře


TOPlist