Technomorous

Teorie

Sdílet: Twitter - Facebook

Nevěřím na zbytečné konspirační, alternativní a antisystémové teorie. Jen takový ten základ, který je jasný a ověřený: žijeme na vnitřní straně duté, ploché Země, což ale nejsme schopni nahlédnout, protože nám vymývají mozek pomocí chemtrails; naštěstí tu máme Savo, které umí nejen čistit bazény, ale podáváno v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství a smysly tříbí lépe, než nálepky proti elektrické špičaté energii; raději si hned jdu dát lok, než to ti židozednářští ilumináti zakážou!

Nicméně občas mi ani lahodný chlornan sodný nepomůže, abych pochopil všechny sofistikované záhyby v předivu vsehomíra: Před jistou dobou jsem si pořídil Treo 680, vložil do něj soukromou SIMku a začal ho používat jako obyčejný offline telefon, jen s relační databází a pár pěknými hrami. Nicméně pár dnů poté mi zcela nepravidelně, ale zato poměrně dost často začala volat neznámá britská telefonní čísla. Tak třikrát do týdne, někdy po odmítnutí hned znovu, někdy jedno číslo opakovaně, jindy čísla různá.

Nechal jsem to šest týdnů, nepřešlo to. Tak jsem SIM kartu z telefonu vyjmul, vložil do Xperie Pro a za poslední dva týdny mi nevolal ani jeden Angličan, Skot, Welšan či severní Ir. Nenapadá mě, jak by tohle mohlo být možné. Historii Trea jsem schopen dosledovat maximálně jednoho majitele nazpět, předtím je to jedna velká neznámá. Telefon prošel důkladným resetem, takže by v něm nemělo být nic, co by byť jen teoreticky mohlo být schopné se ohlásit někam na mateřskou loď a předat mé telefonní číslo. Přesto začínám být lehce paranoidní - telefon je vypnutý, baterie je z něj vyndaná a neskladuju ho v obytné místnosti. Pro jistotu.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem stroj
Text komentáře

1. Nox (3. června 2019, 16:12)
To Treo 680 ma vymeneny kryt za nejaky s logem AT&T. Mozna v tom krytu byl nejaky virus, ktery se prenesl do Trea a ted se k nemu snazi pripojit autor viru v Anglii. Lepsi vysveteni me fakt nenapada.
Tvrdit neco takoveho, jako pises, nekdo jiny, tak neverim.

2. Jinej Honza (3. června 2019, 19:47)
Nejsou to takový ty svině, který ti naúčtujou majlant, když zavoláš zpátky? (Nebo i za zvednutí? to už nevím, snad ne).

Jestli jo, tak to reotireticky může android blokovat, jesli je nějaká databáze takových šmejdů? Ale to by asi někde mělo být dokumentováno/inzerováno.

3. Tornado (4. června 2019, 10:43)
Mozna bych jeste zkusit najit posledni aktualni firmware a nahradil ho soucasnym. Mozna ten soucasny je nejak upraveny. Vic me v tuto chvili nenapada.

4. Nox (4. června 2019, 16:43)
[3.] Akorat, kde ten posledni aktualni firmware vzit? Ja sam ho shanim uz nejaky rok. Spis by pomohla zmena IMEI, ale otazka je, zda je to u Trea 680 mozne.

5. rasva (5. června 2019, 13:22)
Tohle by mi stalo za nakup nejake predplacenky, jestli se to bude zase opakovat i s jinym a nove aktivovanym cislem. Samozrejme bych i monitoroval cerpani kreditu za pripadne sms a kam ty sms sly.

TOPlist