Technomorous

Trejlíček mezi Kropáčovou Vruticí a Mělnickým Vtelnem

Sdílet: Twitter - Facebook

Původně jsem v titulku chtěl použít přídavná jména obou měst, ale ani při nejlepší snaze jsem je nevymyslel. A přesto v nich žijí lidé!

Měl jsem pouze mezi čtvrtou a šestou hodinou odpolední, takže plánované kolečko Vrutice - Vtelno - Vysoká Libeň - Krpy - Vrutice s celkem osmnácti geocachemi se nakonec scvrklo jen na odlov třinácti krabiček z trejlíčku, kolaterální zelené puntíky jsem se rozhodl oželet.

Trejlíček v červnu 2019

Dojel jsem přes Byšice do Vtelna, kde jsem u bývalého kina zaparkoval a vydal se směrem k Vrutici. Odlov čísel 163 až 152 zabral zhruba čtyřicet minut, třicet minut pak návrat ke geovozu. Cestu domů jsem zvolil po stejné silnici přes Vrutici, za ní totiž čekala úplně osamocená keš s číslem 151, pro kterou kdybych šel rovnou od čísla 152, byl bych se tím minimálně o hodnu zdržel.

Počítám-li dobře, mám za sebou 214 z 307, to jest dvě třetiny série. Teď už by to mělo jít dobře. Není to sice žádná krasojízda po krásných místech, ale příležitost poznat krajinu na rozhraní okresů Praha-Východ, Mladá Boleslav a Mělník je to pěkná a kraj to věru není nijak ošklivý.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem člověk
Text komentáře

TOPlist