Technomorous

Takový světa běh

Sdílet: Twitter - Facebook

Ještě nikdy jsem neměl tak málo volného času, jako v posledních měsících. Ráno do práce, večer z práce, s trochou štěstí se podaří najít 2x týdně hodinku na zaběhání si, doma nějaký ten úklid či domácí práce, maximálně si úplně vygumovaný sednu tak na půl hodiny před bednu, většinou však ani to ne a kolem desáté se jde spát, protože prostě když Fík zavelí, tak musíme všichni, přes to vlak nejede. V pět ráno pak dostanu po tlamě, že mám jít ohřát mléko, takže vstanu, nasnídám se, vyžehlím se na další den a celé se to opakuje.

Nic nestíhám, k počítači jsem si večer v klidu na dobu delší než půlhodina za poslední rok mockrát nesedl. Co nestihnu udělat na BlackBerry nebo na Efice v MHD, to povětšinou není.

Víkendy máme s Ladou rozdělené - jeden den má vycházky ona, druhý já. A nějak se ne a ne přinutit ty vycházky trávit u počítače, to se dokopu jednou za měsíc, když je třeba napsat retro na DIIT. Za to je totiž alespoň pětistovka, takže se tak dá zhruba za devět let naštřit na Blackbird.

Takový život má své logické negativní důsledky. Například jsem někdy v posledních dnech měl dojet k Melsoftovi pro nějaký hardware, když jsem s ním ale o tom naposledy telefonicky mluvil, dítě do toho halekalo, někam jsem si to poznamenal, zaboha nevím kam a tudíž ani kdy mám jet.
Nebo třeba jsem neprozřetelně před pár dny napsal, že je třeba Technomorouse přepsat do něčeho jiného, než je Perl, protože se nevyznám ve vlastních zdrojácích kor v tak nepřehledném jazyce. Chátepe? Já a nerozumět Perlu!

Snad se to zas někdy zlepší, tohle je fakt přežívací mód. Teď mě už ale omluvte, desetiminutovka končí, jdeme si hromadně čistit zuby a spát.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

1. Shrek (6. června 2019, 22:56)
Tak to jsem zvědavý, jestli se povede někdy v Praze sejít :)

Jinak jedeme někdy v červnu do Prahy s dětma do Zoo :) nechcete si tam udělat taky výlet? :)

TOPlist