Technomorous

Interní restart

Sdílet: Twitter - Facebook

Hezky jsem si postěžoval, jak nemám na nic čas a pak ještě pro jistotu i na to, že vůbec nevím, zda chci dále šetřit na Blackbird, protože nic nemá cenu, říš rakouská pomine, nakonec všichni umřeme, ze Slunce se stane nova, vesmír se smrskne atd.

Hned pak se ale udál večer, kdy jsem si sedl po skoro půl roce k něčemu s PowerPC procesorem (Mini G4 z nějž bylo třeba ofoukat notnou vrstvu prachu), pustil si editor a za jeden večer v Perlu udělal interface na online ověřovač komentářů. Chvíli jsem dokonce procházel eBay, zda by se v Germánii nenašel laciný iMac G5, pak jsem si ale řekl: Ne. Moje chuť našetřit na Blackbird je restartována, nebude se utrácet za nesmysly. Naopak, nemilosrdně se probere to, čemu říkám vzletně sbírka - je tam hodně věcí, které se dají prodat a také se prodají, když jde o budoucnost PowerPC.

Garmin, Palm, Blackberry, Perl, PowerPC - ten starej, divnej Logout, kterého si pamatujete, je zpět.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

1. pol (8. června 2019, 20:13)
nemá zmysel šetriť. keď je to k dispozícii, tak to kúp. načo sú peniaze? aby sa míňali. bude ti to roky dobre slúžiť.

2. Nox (8. června 2019, 21:02)
Volejte slava 3 dny se radujte!!!

3. Jinej (8. června 2019, 23:06)
Možná, že i vyházení nějakých Applů a nahrazení za Blackbird dává smysl z toho "sběratelskýho" hlediska. Podle mě se jich zas tak moc celkově nevyrobí a mohla by to být trochu rarita. I když je otázka, jestli ty úplně masový Apply stejně lidi nebudou i za dlouho cenit mnohem víc, protože značka, St. Jobs a tak.

4. Nox (9. června 2019, 9:28)
[3.] Praveze Blackbird temer nikdo nezna, kdezto nejnovejsi iSunt chce mit i clovek, kteremu je nebezpecne dat do ruky pestni klin. Cili hodnutu sbirky to moc nezvysi, tady podle me.
Spis bych vzal v potaz to, ze je to jedna z mala prilezitosti koupit si zajimavy HW. V budoucnu uz taky nemusi byt kupovat co.

5. Krtek (9. června 2019, 12:25)
iSunt chce mít člověk se schopnostmi ovládat pěstní klín ale ten netuší, že před intelem bylo PowerPC a ohrnujou nos i nad dnešníma zbytečnýma i3-i9. Takže podle mně šance na nárůst ceny počítačů s opravdovými procesory, je. PowerPC sbíram, intelata beru jako pracovní spotřebku a v případě potřeby to obměňuju.

TOPlist