Technomorous

Jezdec na dé deset

Sdílet: Twitter - Facebook

Během posledních dvou týdnů jsem se musel třikrát vypravit do Liberce. Tedy přesněji řečeno nemusel jsem ani jednou, vždy to bylo dobrovolné. A vždy to bylo peklo při návratu někde kolem dvacátého kilometru dálnice D10. Cosi se tam totiý už delší dobu kutá. V jednom směru se dává nový povrch, zúžení, částečně jízda v protisměru, válka, mimozemšťani, peklo atd.

Poprvé jsem náhodou slyšel Zelenou vlnu na ČRo asi dva sjezdy předem a objel to přes středočeské okresní silnice. Podruhé jsem takové štěstí už neměl a strávil tam v autě hezké a příjemné dvě hodiny při okolních 37 stupních Celsia s klimatizací na maximu. Nu a tentokrát jsem jel autobusem a byla to jen hodina, takže si vlastně skoro není na co stěžovat.

Dá se tam na webu denně dohledat nějaký velký problém, většinou i vícenásobný. Převrácený kamion, smrťák, srážka, nájezd do svodidel atd. Ano, lidi jezdí jak prasata, ale to jezdí víceméně úplně všude, takže by si někdo snad za ty dlouhé týdny mohl všimnout, že se jim to tu podezřele hromadí a to zúžení přeplánovat.

Dex vždycky říká, že se není co divit, jak vypadají naše dálnice, silnice a železnice, když na Dopravní fakultu ČVUT chodí ti, které vyhodili z FELu nebo strojárny. Asi na tom něco bude. Ještě, že teď tam chvíli nemusím.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

TOPlist