Technomorous

Závodní předpremiéra

Sdílet: Twitter - Facebook

Můj druhý slaměnný týden brzy skončí, v sobotu se opět chystám na cestu pro rodinu napříč vlastí, nicméně tentokráte neminu žádnou z korunních zemí (tedy z těch, které nám zůstaly). A aby to nebyla cesta nudná a já nepromarnil zbytečně vysílací příležitost, bude po cestě zastávka na Pradědu, doufám alespoň v rozsahu osmi hodin - dá-li počasí i více. Jelikož se ve stejný den koná FM Pohár, rozhodl jsem se odškrtnout si další že seznamu věcí "stihnout do čtyřiceti" a zúčastnit se tohoto VKV závodu, tedy pokud své štěstí na vrcholu už nebude zkoušet nějaká jiná posádka.

Jako trénink a malou předpremiéru jsem si odskočil do Horních Počernic zavysílat do Moon Contestu. Umělý kopeček nad nákupní zónou Černý most je fakt dobré místo. Když chcete, dojedete autem až nahoru. Vidíte Krkonoše, Jizerky, Krušné hory a úplně celou Prahu. O spojení tedy není nouze a byl by to býval moc hezký malý soutěžní portejbl, kdyby nezačalo pršet.

Co pršet, chvíli lilo jako z konve, takže Duster po cestě dolů začal připomínat kouli bahna, naštěstí to dílem cestou opadalo a pak do rána opršelo. V chabě vedeném papírovém deníku jsem nakonec měl jen šest spojení, což na můj obvyklý cíl "nebýt poslední" bude snad stačit.

Příště si musím jednak lépe rozvrhnout logovou stránku, abych byl s to zapisovat si i přijatá čísla spojení, a zejména nepsat plnícím perem - stačilo pár kapek deště a už jsem musel některé údaje hodně složitě luštit.

Sobotní premiéra snad dopadne lépe.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem člověk
Text komentáře

1. Ink-vizítor (10. srpna 2019, 8:15)
http://www.penshop.cz/dokumentni-inkoust/diamine-inkousty/c-798/

Inak sa osvedčilo toto:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Ceruzka

TOPlist