Technomorous

Back to BB10 (5): Problémy v ráji

Sdílet: Twitter - Facebook

Že to nepůjde tak lehce navždy, jsem očekával. Ale rychlost, jakou se vše vniveč obrátilo, mě překvapila.

Sedím takhle v pátek odpoledne v práci, hledím si svého, když tu BB10 rozsvítí sám od sebe displej. Zvednu telefon, odemknu jej a zjišťuju, že nejde nic dělat. Systém sice není tuhý - jde přecházet mezi ikonovýma obrazovkama, dá se dostat na Hub, notifikace notifikují, ale nejde nic otevřít. Systém udělá animaci, jako že spouští, ale nespustí. Inu, stane se to i v lepších rodinách, restart a zas je to v pohodě.

Deset minut.

Když se to za odpoledne a večer zopakovalo potřetí, hledal jsem a našel, že problém se už pár lidem vyskytl. Řešení: reset do továrního nastavení a čekání, než se to časem stane znovu. Jestli to zas vydrží tři měsíce, stojí to za zkoušku...

V polovině resetu ovšem telefon vyhodil chybu s nějakým kódem a bylo po něm. Nejde zapnout, nechce se nabíjet, vždy jen ta chyba a konec. Nemám mnoho času to řešit, v pátek večer se musím zabývat jinou vysílací technikou, než mobilními telefony. Takže nabíjím Xiaomi a snad ten víkend nějak přežiju. Co bude po něm se neodvažuju odhadovat.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

1. Nox (12. srpna 2019, 20:52)
Smutny konec.. no nastesti tech BB mas taky tusim zasoby.

2. JH (13. srpna 2019, 2:07)
By mě zajímalo, jestli je to ojetá paměť Flash/eMMC, tj. můj nejobávanější strašák u zařízení, kde není vyměnitelný úložiště, nebo něco jiného.

TOPlist