Technomorous

Trejlíček z Vtelna přes Zamachy ke Kadlínu

Sdílet: Twitter - Facebook

Navázal jsem na začátku podzimu tam, kde jsem na konci jara skončil. Z nakonec celkem více než šestnáctikilometrové procházky si odnáším dvacet šest smajlíků na geocachingové mapě, z toho pětadvacet ze série TEC a jednu z krásného místa u krásné staré lípy.

Zářijový pokrok v trejlíčku

Parkoval jsem na osvědčeném místě v Mělnickém Vtelnu, většina cesty se odehrála po silnicích tak málo používaných, že auta, která mě za ty tři hodiny minula, bych asi zvládl i vyjmenovat. Ačkoliv jsem Zamachy jen míjel, skočil jsem si alespoň vyfotit ceduli s názvem obce, protože na zastávce pražské MHD, která je podle ní pojmenována, jsem roky denně vystupoval i nastupoval, aniž bych pátral, co vlastně přídavné jméno Zamašská znamená.

Poslední plánovanou keš ze série jsem u Kadlína odlovil po zhruba dvou hodinách a vydal se na poměrně svižnější procházku přes Vránovu rokli a Chorušice zpět do Vtelna, kam jsem dorazil za zhruba hodinku.

Aktuálně mám tedy úspěšně odloveny úseky 1 až 220 a 279-307. Čeká mě tedy posledních šedesát PETek visících na stromech, bohužel ale těch nejvzdálenějších. Dá se to stihnout do konce roku?


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

TOPlist