Technomorous

Pozvánka na ByteFest 2019

Sdílet: Twitter - Facebook

Dělám to tu víceméně každý rok, udělám to i letos a obávám se, že to udělám znovu i příště: zvu vás na ByteFest!

ByteFest se bude konat o víkendu 11. - 13. října 2019 a oproti loňským zvěstem a obavám to bude na již tradičním Smíchovském nádraží, takže ani letos s trochou štěstí při spaní spánkem spravedlivých někde na podlaze ve spacáku nepřijdete o něžné noční dunění mohutných dvou, tří i vícesystémových motorů mířících na západ.

Pokud zrovna spát nebudete, budete určitě sedět někde u počítače starého jako svět sám a divit se, kam až to ten svět dopracoval. Já to dělám každý rok už minimálně čtrnáct let a letos, podaří-li se do té doby dovést mé MB-02+ do plně použitelného stavu, tak budu činit pouze u ZX Spectra a notebooku. Žádné návštěvy zaměřené na Apple či Palm letos předem domluvené nemám, SGI O2 funguje a po posledním repasu i vypadá tak, že ho hlídám jako oko v hlavě a rozhodně ho nehodlám nikam převážet a tak se chci s výjimkou jednoho mobilně servisního zásahu věnovat jen a pouze svému celosvětově jednoznačně nejoblíbenějšímu osmibitu.

Tak taky na chvilku zaskočte, byť by to bylo jen na sobotu, která je oficiálně otevřená pro nejširší verejnosť a plná přednášek. Rád vás tam uvidím.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem člověk
Text komentáře

TOPlist