Technomorous

A zase klávesnicujeme...

Sdílet: Twitter - Facebook

Stejně jako za jakýkoliv jiným problémem ve Windows, i za tímto byla uživatelská chyba. Je totiž jen a jen chybou uživatele, že tak pitomý systém používá a nepoučí se z toho.

Za poslední použitelné Windows před W10 považuju Windows 2000. Jinak to bylo menší či větší peklo, ale dvoutisícovky byly jen jedny. A i ty uměly tu specialitku, že sem-tam uživateli poškodily profil do té míry, že nezbylo, než založit uživatele nového, přesunout všechna data a zapomenout, že to někdy bylo jinak. A ani tentokrát to nebylo jinak.

Nový profil, instalace FAR Manageru, přesun, přihlášení pod novým účtem a zase klávesnicujeme. Na jak dlouho?


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem stroj
Text komentáře

1. w359 (6. října 2019, 21:54)
Na služobnom notebooku mi nasadili Win 10, build 1709. Prinajlepšom by som to označil za beta verziu - nekonzistetnté, nepredvídatelné správanie je v podstate na dennom poriadku.

Aké ste mal problémy s Win 7?

2. Logout (8. října 2019, 10:01)
[1] Já vlastně ani nevím, začalo to už WXP, které ani po přepnutí do W2k nefungovaly pro mě stejně spolehlivě a pohodlně, Vistu jsem osobně přeskočil, ale třeba manželka ji roky měla na notebooku bez nejmenších potíží a W7 byly jen další systém v řadě - ne dost jiný, ne dost stejný. Chápu, že většina lidí má ty pomalé přískoky radši, ale já jsem buď za to neměnit, nebo říznout pořádně. To první mi vyhovuje, to druhé absorbuju najednou. W10 mi v tomhle vyhovují, je to fakt jiné, zvykl jsem si, třeba to že můžu zmáčkout Win key a začít psát a ono to fakt vždy funguje je skvělé, ve W7 jsem spouštěl věci raději přes Win-E.

TOPlist