Technomorous

Sinclair Klub Plzeň 2019

Sdílet: Twitter - Facebook

Dnes je ten slavný den! Po létech jsem zase v Sinclair Klubu. Jen to je Sinclair Klub u Sweeta v práci a jelikož na vrcholu pyramidy mého i Sweetova chlebodárce stojí stejní lidé, zabalil jsem včera firemní notebook a dnes celý den pracoval v Plzni.

Budíček v 5:20, snídaně, rozlučka s rodinou, procházka k autu (parkování v Praze furt není žádná legrace), CB magnetku na střechu, zapojit stanici a v 6:20 vyjíždím. Cestou jsem se brejknul do tří ranních koleček, je pěkné, že ještě stále probíhají a účastníci jsou nadšení, když se ohlásí někdo, kdo jen projíždí okolo.

V 7:20 druhá snídnaě a káva na benzínce na 59. kilometru, nějaké to vyřízení pracovních mailů a v devět už se v cíli detašovaně pracovalo. Je tu krásný klid, na stejném prostoru, na jakém nás v praze pracuje osm, jsme tu dva, navíc dopoledne nefungují telefony, což je špatná zpráva pro klientská centra, dobrá pro nás - nikdo neotravuje.

Den uběhl jako voda, udělal jsem tolik práce co normálně za tři dny a ve čtyři už putovalo na stůl Speccy 2010, hrálo se Pariboro, pouštěla dema - konečně jsme si dali Binary Love a další se správným časováním.

Den ještě nekončí, za chvíli nás vyhodí z budovy a půjde se na jedno. Sinclair Klub Plzeň mi už ale chyběl jak sůl a je dobře, že se mi na něj podařilo vetřít.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

TOPlist