Technomorous

Další mobil z elektrokontejneru

Sdílet: Twitter - Facebook

Když jsem vyhazoval do elektrokontejneru svůj kompletně proražený a částečně rozpadlý tablet s Windows 10, vzal jsem si za něj dotykový mobil s pavoukem přes displej, který ovšem stále vypadal mnohem lépe, než právě vyhazovaný tablet.

Po bližším ohledání a zapnutí jsem zjistil, že telefonu kromě prasklého krycího skla nic není a i to sklo funguje, jen je prasklé. Jedná se o pro mě naprosto neznámou značku Accent a model Neon Lite. Ihned jsem vygooglil, že není prakticky možné náhradní sklo sehnat, prostě ho nikdo neprodává a vlastně ani ten telefon není nikde kromě střední Evropy k dispozici - a to i přesto, že sama společnost sídlí v Maroku a vyrábí v lidové Číně.

Čtyři ARMová jádra, 2 GB RAM a 16 GB interního úložiště tak budou zahálet i nadále, dost možná že telefon opět umístím do jeho původního červeného hrobečku. Škoda jen, že Huawei P8 Lite, na který se náhradní díly sehnat dají, se už rozeběhat nepodařilo. Jednoho dne skončil po vybití v nekonečném boot loopu a ani já ani Sweet jsme ho už neumravnili.

Móda sice levných, ale naprosto neservisovatelných dotykových pádel je ale tu a těžko s tím něco nadělám.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem člověk
Text komentáře

TOPlist