Technomorous

Web OK1ZXS.cz: První verze

Sdílet: Twitter - Facebook

Trvalo to mnohem déle, než jsem čekal, ale konečně se to stalo. Vzal jsem svoji standardní šablonu pro LionWiki a upravil ji tak, aby vytvořila základ webu OK1ZXS.cz.

Přidal jsem do záhlaví fotku z vysílání při ještědské inverzi v prvním roce, v němž jsem vylezl na kopec a zahulákal výzvu do éteru (2012), vyfocenou náhodně okolojdoucím profesionálním fotografem. Logo jsem udělal napůl v ART Studiu na Spectru a napůl v GIMPu, tedy vlastně to bylo na třetiny - fontem z Alien 8 jsem to nejdřív napsal v GIMPu, pak překonvertoval do SCR, otevřel v ART Studiu v emulátoru, nápis napůl překreslil, překonvertoval zpět do PNG, přidal průhlednost, 2x zvětšil a výsledek pro jistotu dal do univerzálně kompatibilního GIFu.

Zatím tam toho mnoho není. V menu jsou funkční jen odkazy na subdomény (Rundy, Kopce, Nov Contest a Víceboj), tyto subdomény jsou na titulní stránce stručně popsány a šmytec. Vyhrabal jsem sice porůznu své staré webové záznamy o vysílání i poslechu, ale bude chvíli trvat, než z toho udělám nějaký obsah. Ale to hlavní mám hotové, takhle chci aby to vypadalo a obsahem už se to nějak naplní.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

1. Hraboš (31. října 2019, 15:52)
Ahoj, volačku, pokud bych ji neznal, nerozluštím :-)
Jen takový názor kolemjdoucího. Vizuálně O?12HS.
Měj se
Míra

2. Logout (31. října 2019, 16:11)
[1] Tak ještě že tam je i v textu. Tohle je jen logo :-)

TOPlist