Technomorous

Páté kolo Nov contestu stručně

Sdílet: Twitter - Facebook

Před námi je už pouze jedno jediné kolo nultého soutěžního půlročníku, což znamená, že za námi je jich již pět. Jaké bylo to (zatím) poslední, páté?

Došlo sice k jistému snížení počtu soutěžících (nebo alespoň těch, kteří v prodloužené lhůtě poslali hlášení) - po srpnové dvacítce a zářijové devatenáctce čítalo startovní pole tentokrát sedmnáct lidí, ale my co pamatujeme dobu, kdy sehnat sedmnáct závodních prostistanic byl problém i v sobotu odpoledne, jsme ale stále nadšeni. Popravdě - jsem to čekal mnohem horší, naštěstí ale byla tato část října nadprůměrně teplá. Bude hůř.

  • Na první místo se po několika měsících vrátil Honza Třebušín, který si s 34 spojeními z Matrelíku patnáct bodů do celkového pořadí plně zaslouží. Prakticky vítězstvím v tomto kole rozhodl i celý půlročník, byť šance na sesazení v celkovém pořadí tu stále jsou, vypadají ale jako hodně teoretické - to by musel Honza příště na soutěž zapomenout a nikdo by mu nesměl říct, že už je ta správná středa :)
  • Druhé místo z Ještědu vybojovala Kevina Praha, zvládla 31 spojení. S nejdelším DX kola v délce 195 km jí do celkového pořadí kromě deseti bodů náleží ještě i dva body navíc.
  • Společně s Kevinou byl na Ještědu i Tom Praha, který sice navázal o jedno spojení méně, ale DX měl stejný, takže do celkové tabulky si připisuje osm bodů.

Celkové pořadí na prvních pěti místech teď tedy vypadá takto:

SoutěžícíBody
Honza Třebušín61
Kevina Praha50
Tom Praha35
Radek Praha25
Hraboš Barrandov Praha18

Jak vidno, tentokrát se v top pětce nezměnilo nic, jen se pozice upevnily. Těším se na všechny soutěžní i nesoutěžní stanice v posledním kole, které se bude konat 27. listopadu. A hned po něm na stránkách soutěže najdete malou anketu, v níž nechám zcela demokraticky soutěžící vybrat ze tří variant bodování pro příští rok. 73!


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem stroj
Text komentáře

TOPlist