Technomorous

Ze všech e-shopů ve všech městech po celém světě...

Sdílet: Twitter - Facebook

Horní šuplík mého domácího psacího stolu ukrývá mobily. Nemám nijak extenzivní sbírku, ostatně nikdy jsem se o ni ani nesnažil, jen jsem vždy mobil považoval za zajímavý technologický počin na pomezí počítačů a vysílaček a ty, které se mi jevily zajímavé, jsem si odložil. Tedy do doby, než pole zcela opanovaly dotykové placky o rozměrech kuchyňského prkénka určeného k porcování dobytka, pak už jsem toho mnoho neodložil, neb to zajímavé prostě není, jen je třeba se s tím naučit žít.

Přesto tam pár modernějších kousků je, většinou nějaké odpadní z různých zdrojů. Jedním z nich je ZTE V889s. Roky tam leží, v zásadě asi funkční, jen nebyl důvod ho vůbec nabíjet či zapínat. Teď jsem si ale řekl, že bych uvítal druhý telefon, do nějž bych dal své předplacené SIMky a tu a tam ho zapnul, aby mi soustavně nepropadala ta pěkná telefonní čísla, která na nich syslím. Kupodivu naběhl, ale všiml jsem si, že má naprasklý kryt baterie.

Šel jsem se proto podívat online, zda někde seženu nový. Vypadalo to špatně: eBay nic, Amazon nic, AliExpress nic. Velký špatný. Pak mě úplně náhodou napadlo zkusit Heuréku. A pražský Mironet je má údajně skladem. Za devět korun kus. Jinde na světě už nejsou, jen v Libni. Hned jsem nějaké objednal a jsem fakt zvědav, zda dorazí.


Jméno
Web
E-Mail
Jsem stroj
Text komentáře

TOPlist